Mantas Šernius: „Ateinu į Prienus, kad kuo dažniau nugalėtume „Žalgirį““

rungtyniu-akimirka-54d77ad1379e5

Karolis Urba

kvitrina.com

Liepos 2 d. krepšinio klubas „Prienai“ pranešė, jog 2019/2020 m. LKL sezone komandą treniruos Mantas Šernius. Naujienų portalo kvitrina.com reporteris telefonu pabendravo su krepšinio specialistu ir siūlo portalo skaitytojams šio pokalbio santrauką.

Paklaustas, ar nebuvo baugu ryžtis ateiti į Prienus, kur ilgus metus karaliavo Virginijus Šeškus, M. Šernius, šiek tiek pagalvojęs atsakė, jog visuose klubuose vyksta trenerių kaita, todėl nieko ypatingo neįvyko. Treneris teigė, jog sukirto rankomis su „Prienų“ klubo direktoriumi, nes jam patiko klubo vizija. Tiesa, viskas vyko labai greitai, nes pirmo skambučio treneris sulaukė tik šeštadienį, o po pokalbių pirmadienį ir antradienį buvo priimtas sprendimas imtis šio darbo. Anot M. Šerniaus, jis nematė priežasčių, kodėl neturėtų sutikti tapti LKL komandos treneriu. Jo teigimu, jis jau dirbo su LKL komanda, todėl smagu vėl atsidurti ten, kur verda aukščiausio lygio krepšinio aistros.

Nuo pirmojo bandymo, pasak trenerio, jis patobulėjo kaip krepšinio specialistas ir yra pasiruošęs tęsti jam patinkantį darbą.

M. Šernius išsakė mintį, jog sutinka su komandos vizija pasikviesti jaunus perspektyvius krepšininkus, bet įsitikinęs, jog būtina ekipoje turėti keletą patyrusių žaidėjų, kurie būtų trenerio pagalbininkais aikštelėje ir rūbinėje.

„Komandos formavimas vyks sparčiau, nes treneris aiškus, o daugumai žaidėjų lengviau priimti sprendimą, kai žinoma, su kuo reikės dirbti. Žinau, klubo vadovai nemažai kalbėjosi su potencialiais žaidėjais, dabar reikalai pajudės ir, manau, mano žodis galutinai komplektuojant komandą bus lemiamas“, ˗ mintimis dalinosi M. Šernius.

Treneris nemato problemų, jog dirbo „Žalgirio“ sistemoje, nes dabar jo tikslas – aukštyn kelti Prienų vardą ir, pasak jo, jis ateina su tikslu kuo dažniau nugalėti „Žalgirį“.

M. Šernius patikslino, jog ir toliau dirbs su Lietuvos moterų rinktine, nes nemano, kad tai trukdys darbui „Prienų“ klube. Treneris davė suprasti, jog norėtų šalia savęs matyti jam priimtiną antrąjį trenerį. Ir nors teigė, kad turi keletą kandidatūrų, bet jų neįvardins, nes dar su jais nekalbėjo.

Ką gi, reikia manyti, jog iš krepšinio klubo „Prienai“ stovyklos žinių apie komandos formavimą su kiekviena diena bus daugiau. O šiandien Mantas Šernius su klubo direktoriumi Adomu Kubiliumi sukirto rankomis ir tai gera žinia formuojant komandą.

Smagu, kad treneris surado laiko pabendrauti su portalo reporteriu po ilgos dienos ir vakarinės treniruotės.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti