Mantas Šatrauskas – bronzos laimėtojas

Balandžio 5 d. Melnragėje (Klaipėda) vykusiame Lietuvos badmintono U19 asmeniniame čempionate sėkmingai pasirodė Balbieriškio BK „Svajonė“ narys Mantas Šatrauskas. Jis užėmė trečiąją vietą. Mantas 0:2 (13:21, 9:21) pralaimėjo būsimajam čempionui L. Sparnauskui, o kovoje dėl trečiosios vietos 2:1 (14:21, 21: 31, 21:15) įveikė Giedrių Dimą ir tapo bronzos apdovanojimo savininku.

Dvejetų turnyre Mantas kartu su J. Malinausku užėmė 4 vietą. Mažajame finale ši pora turėjo pripažinti brolių Giedriaus ir Ernesto Dimų pranašumą (20:22, 15:21)

Mišrių dvejetų turnyre M. Šatrauskas poroje su Gerda Trakymaite 0:2 (13:21, 9:21) pralaimėjo būsimiesiems čempionams – G. Dimai ir Vaivai Žymantaitei. Kovoje dėl 5 vietos Manto ir Gerdos pora 1:2 (21:18, 16:21, 17:21) turėjo pripažinti P. Bartašiaus bei G. Paškevičiūtės dvejeto pranašumą ir  galutinėje įskaitoje pasidalino 7-8 vietas.

Merginų grupėje žaidė 3 Balbieriškio pagrindinės mokyklos atstovės: Gerda Trakymaitė, Meda Kavaliauskaitė ir Dovilė Kuzmickaitė.

Geriausiai sekėsi Gerdai, kuri vienetų turnyre pasidalino 11-12 vietas. Balbieriškietė pralaimėjo 2 metais vyresnei E. Bajorinkaitei ir 4 metais M. Plytninkaitei.

Moterų dvejetų turnyre G. Trakymaitė poroje su M. Kavaliauskaite pasidalino 7-8 vietas.

Meda vienetų turnyre užėmė 18-19 vietas, o D. Kuzmickaitė – 25-32. Dovilė dvejetų turnyre su partnere U. Mackonaite buvo 13, o mišrių dvejetų turnyre poroje su T. Petrašiumi – 18.