Mantas Karčiauskas pelnė du įvarčius, o „Rūdupis“ sutriuškino varžovus

Gegužės 9 d. Prienų „Rūdupio“ futbolininkai Vilniuje žaidė LFF II lygos Pietų zonos rungtynes su „Granito“ komanda. Prienus atstovaujantys futbolininkai iškovojo lengvą pergalę (0:6). Po pirmojo kėlinio „Rūdupio“ komanda į varžovų vartus įmušė 2 įvarčius (0:2). Antrajame kėlinyje varžovai buvo sutriuškinti (0:6). Du įvarčius šiose varžybose pelnė Mantas Karčiauskas (24 ir 50 min.).

Tai buvo ketvirtojo turo rungtynės. Prieš tai „Rūdupio“ komanda vienerias rungtynes laimėjo (įveikta FM „Ateitis“ komanda, 5:0), kiti du mačai susiklostė nesėkmingai. Pralaimėta Jonavoje „Fajetono“ komandai (1:2) ir Kaune „Druskininkų“ futbolininkams (1:2). Išlyginamąjį įvartį antrajame kėlinyje įmušė Donatas Bendinskas.