Lygiųjų turas: vieni taškus prarado, kiti iškovojo

IMGP0654Gegužės 17 d. buvo sužaistos dvejos PFL „Nemuno“ čempionato rungtynės.

Pirmosiose rungtynėse susigrūmė Prienų „Ąžuolo“ ir Birštono „Erno“ komandos.

Prieš šį mačą buvo kalbama, jog kurorto futbolininkai turi nedidelį, bet reikšmingą pranašumą – jaunystę. Bet prognozės lieka prognozėmis, o įvykiai aikštėje klostosi pagal kitus dėsnius.

Apylygėje ir dinamiškoje kovoje pirmieji džiaugėsi „Ąžuolo“ futbolininkai, kurie įvartį pelnė dar pirmajame kėlinyje (1:0). Buvo aišku, jog antrajame kėlinyje „Erno“ futbolininkai pradės žaisti dar aktyviau ir bandys rezultatą išlyginti. Taip ir buvo. Birštono komanda dažniau atakavo varžovus, bet „Ąžuolo“ kontratakos buvo gan pavojingos, todėl savo šansus pelnyti įvarčius praleido abi komandos. Vis tik „Erno“ vyrukai vienos atakos metu sugebėjo įveikti „Ąžuolo“ vartininko gynybinius barjerus ir išlygino rezultatą (1:1). Likusį laiką aikštėje vyko kova dėl kiekvieno metro ir kamuolio, bet daugiau įvarčių nebuvo pelnyta – kovingos lygiosios 1:1.

IMGP0830Antrosiose turo rungtynėse tarp „Stadiono“ ir „KKSC-Tango Pizza“ komandų galėjo būti užfiksuota staigmena, bet „Stadiono“ vyrai sugebėjo atsitiesti po pralaimėto pirmojo kėlinio rezultatu 0:3.

Jaunieji futbolininkai pirmajame kėlinyje gerai išnaudojo jiems suteiktas galimybes ir net 3 kartus privertė „Stadiono“ vartininką traukti kamuolius iš vartų. Antrajame kėlinyje „Stadiono“ komanda sugebėjo išvengti gėdingo pralaimėjo ir mačas baigėsi taikiai (4:4).

Trečiosios turo rungtynės tarp Balbieriškio „Ringio“ ir Kašonių komandų buvo perkeltos.