•  

     

     

     

Lyderių dvikovoje – „Ringio“ įtikinama pergalė

kvitrina.com

Gegužės 26 d. Paprienės stadione vyko II PFL „Ekofrisos“ čempionato „Nemuno“ taurei laimėti turas.

Pirmosiose turo rungtynėse susitiko FK „Birštono“ ir Balbieriškio „Ringio“ komandos, čempionato lyderiai po pirmojo turo, kuriame abi komandos iškovojo įtikinamas pergales.

IMGP2794

Nors šiose rungtynėse abi komandos gan ilgai kontroliavo kamuolį, „Ringio“ futbolininkai žymiai aštriau žaidė varžovų baudos aikštelėje ir jau pirmajame kėlinyje pelnė du įvarčius (0:2). Tiesa, antrasis įvartis atsidūrė FK „Birštonas“ vartuose po netikėto rikošeto, bet sėkmė – taip pat žaidimo dalis. Antrojo kėlinio pradžioje FK „Birštono“ futbolininkai užgulė „Ringio“ vartus, bet jie liko „sausi“. Atlaikiusi pirminį šturmą, Balbieriškio komanda pati ėmėsi darbo ir po vienos iš atakų pelnė trečiąjį įvartį (0:3). Toks rezultatas ir buvo užfiksuotas po finalinio švilpuko.

IMGP2965

Antrąsias turo rungtynes taip pat gaubė nežinomybė, nes visi spėliojo, kaip šiemet atrodys „Ąžuolo“ komanda. Rungtynių tarp Prienų „Ąžuolo“ ir Birštono vienkiemio „Kalniečių“ komandų pradžioje atrodė, jog „kalniečiai“ lengvai susitvarkys su „veteranų“ komanda, nes jų sudėtis atrodė galingiau. Bet prie „Ąžuolo“ komandos prisidėjo Linas Gusas, komandoje debiutavo ir jo sūnus. Kokios bebuvo pradinės prognozės, šiose rungtynėse abi komandos išlaikė savo vartus sausus (0:0).

Po dviejų turų vienvaldžiu lyderiu tapo Balbieriškio „Ringio“ komanda (6 taškai).

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti