Lyderių dvikovoje – „Dvariuko-Savos Rangos“ pergalė ir „Stakliškių“ komandos atsigavimas

IMGP7597

Penktasis Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ pirmenybių turas didelių staigmenų neatnešė. Tiesa, lyderių dvikovoje intriga buvo tik pirmoje rungtynių pusėje (44:46), nes antroje aikštelėje jau šeimininkavo „Dvariuko-Savos Rangos“ krepšininkai, kurie įveikė „Tango Pizza-Stadiono“ krepšininkus 21 taško skirtumu (97:76). Po šios dvikovos „Dvariukas-Sava Ranga“ išliko vienintelė nei vienų rungtynių nepralaimėjusi komanda.

Gana netikėtai baigėsi „PMVD“ ir „Pušynės“ komandų susitikimas. „PMVD“ krepšininkai tiesiog dominavo rungtynėse ir laimėjo jas 42 taškų skirtumu (96:54).

Trečiąją pergalę iš eilės iškovojo „Stakliškių“ komanda, kuri šiame ture po dramatiškos kovos įveikė „Šilavoto“ vyrukus (80:75). Veiverių „Amberio“ komanda turėjo pavargti su „Jiezno“ krepšininkais, kurie vis dar ieško savosios pergalės. Visgi, sėkmė vėl nusisuko nuo jiezniškių ir jie pralaimėjo penktą kartą iš eilės (64:71).

Prienų KKSC jaunimas rungtynėse su „Ringio“ krepšininkais stengėsi sužaisti kuo geriau ir jiems tai iš dalies pavyko, nes gerai sužaidė antrąjį ir ketvirtąjį kėlinius, bet rungtynes pralaimėjo 23 taškų skirtumu (81:104).

„Versmės“ krepšininkai neturėjo vargo rungtynėse su „Pakuonio“ komanda, nors po pirmojo kėlinio komandas skyrė tik vienas taškas (24:23). Visgi kituose kėliniuose Birštono komanda buvo nesulaikoma ir nugalėjo net 39 taškų skirtumu (105:66).

Pirmenybėse pirmauja „Dvariuko – Sava Ranga” komanda (10 taškų). „Tango Pizza – Stadiono” (9), „Versmės” (9) ir „PMVD” (9) krepšininkai savo aktyve turi po vieną pralaimėjimą . Pergalių skonio dar nepatyrusios „Jiezno” ir KKSC komandos.