• prienuspauda

   

   

   

   

LSDP Prienų skyriaus taryba pašalino iš partijos partiečius, susibūrusius į visuomeninį rinkimų komitetą

IMGP8564Naujienų portalas kvitrina.com jau rašė, jog dalis Prienų rajono socialdemokratų susibūrė į visuomeninį rinkimų komitetą su A. Vaidogu priešakyje.

Tačiau LSDP Taryba, vadovaudamasi LSDP statuto 11.3 straipsniu, yra nusprendusi, kad Socialdemokratų partijos nariai savivaldybių Tarybų rinkimuose gali dalyvauti tik kaip LSDP keliami kandidatai.

Posėdžiavusi LSDP Prienų skyriaus etikos ir procedūrų komisija, kaip rašoma skyriaus išplatintame pranešime, pasiūlė skyriaus tarybai pašalinti į visuomeninį rinkimų komitetą įsirašiusius partiečius iš partijos. LSDP Prienų skyriaus taryba absoliučia balsų dauguma pašalino A. Vaidogą ir dar 32 partiečius iš partijos dėl grubių LSDP statuto pažeidimų.

Taip pat skaitykite

35 komentarai

 1. jop

  che, vel „redakcija“ valosi.
  gerai Marija ir kiti, prijauciantys permainoms raso. socdemams ne nuo tu, kuriuos pasalino, reikia apsivalyti, kad baigtu buti pasaulio bambomis. juk rinkimai i seima parode, o scenarijus juk panasus. Tuo metu partijos skyriaus pirmininkas taip pat pagalius kaisiojo, o per tai, kad tik savo intresu paise, net i antra etapa neisejo…

  Atsakyti
 2. kvitrina.com

  Sveiki. redakcija dar karta atsako visiems, kurių komentarai nepasižymi korektiškumu.
  Portalas ne vieta pilti „purvą“. Rašykit kritiškus komentarus, bet be įžeidimų ir žmonių žeminimo, ir visuomenė galės įvertinti jūsų sugebėjimus diskutuoti.
  Nejaugi taip sudėtinga savo nuomonę išdėstyti taktiškai?
  Sėkmės diskusijose.

  Atsakyti
 3. jop

  bet čia geri komentarai.
  o kodel niekas nekalba apie tai kaip buvo renkamas socdemu kandidatas i merus? kodel daliai „bičiuliu“ nebuvo leista išreikšti savo nuomonės šiuo klausimu ir jie buvo nušalinti nuo balsavimo. ar tai teisinga? ar tai tik ne baime, kad neduok dieve balsuojant dauguma nenubalsuotu ne už Vaicekauska. juk visais imanomais budais bandoma trukdyti naujovems partijoje

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti