Dviejų gerai sužaistų kėlinių pergalei neužtenka

Mindaugas  Sušinskas

Mindaugas Sušinskas

Gruodžio 27 d. Prienų „CBet“ krepšininkai Vilniuje patyrė šeštąjį pralaimėjimą iš eilės. Šį kartą Manto Šerniaus auklėtiniai neprilygo „Rytui“. Tiesa, Prienų komanda sugebėjo sužaisti du gerus kėlinius. Pirmąjį kėlinį „CBet“ laimėjo 2 taškų skirtumu  (21:19), trečiąjį – 7 (31:24). Deja, antrasis ir ketvirtasis kėliniai buvo tragiški (16:31, 13:31) ir rungtynės pralaimėtos 24 taškų skirtumu (81:105).

Prienų komanda tragiškai metė dvitaškius (17/54), pralaimėjo kovą po krepšiais (31/48). Komandą gelbėjo tik tolimi metimai (10/19).

Komandai 25 taškus pelnė Mindaugas Sušinskas, 15 – Dominykas Domarkas (visi tolimais metimais), 14 – Einaras Tubutis, 13 – Marquis Wright.

Iš tiesų, komandos žaidime nebuvo ugnelės, trūko sportinio pykčio. Marquis Wright buvo lyg nesavas, Justinas Jogminas ir Tom Digbeu pradingo aikštelėje. Gynyba buvo tiesiog kiaura, o puolimas stipriai šlubavo.

Marquis Wright

LKL „Rytas“-„CBet“  105:68 (19:21, 31:16, 24:31, 31:13)

Mindaugas Sušinskas pelnė du tritaškius, Marquis Wright pridėjo dvitaškį ir „CBet“ pirmajame kėlinyje įgijo 8 taškų persvarą. Deja, keletas neteisingų sprendimų puolime ir aikštelės šeimininkai sumažino skirtumą iki vieno taško (7:8). Egidijus Dimša ir Tom Digbeu sėkmingai sužaidė varžovų baudos aikštelėje ir Prienų komanda padidino persvarą iki 5 taškų (7:12). „Ryto“ komandos trenerių štabas paėmė minutės pertraukėlę ir po jos vilniečiai išlygino rezultatą (12:12). Dabar atėjo laikas minutės pertraukėlę paimti Mantui Šerniui. „Rytas“ pratęsė savo ėjimą į priekį  ir įgijo 4 taškų pranašumą (16:12). Gilvydas Biruta pelnė 2 taškus (16:14). „Rytas“ atsakė baudos metimu ir  dvitaškiu (19:16). Visgi, kėlinio pabaiga priklausė  „CBet“ komandai. Mindaugas Sušinskas ir Dominykas Domarkas pelnė 5 taškus ir po pirmojo kėlinio Manto Šerniaus auklėtiniai turėjo 2 taškų persvarą (19:21).

IMGP6988

Deja, antrasis kėlinys Prienams vėl pakišo koją. „Rytas“ perėmė iniciatyvą, o „CBet“ krepšininkams aikštelės šeimininkų krepšys užsirišo ir skirtumas pradėjo augti lyg grybai po lietaus (34:24). Manto Šerniaus paimta minutės pertraukėlė šiek tiek pristabdė „Ryto“ pabėgimą (34:27), bet neilgam. Vilniečiai dominavo aikštelėje ir padidino skirtumą iki 17 taškų (45:28). Kėlinio pabaigoje „CBet“ krepšininkai šiek tiek pristabdė varžovus ir po dviejų kėlinių Prienų taškų deficitas sumažėjo iki 13 taškų (50:37).

IMGP6650

Trečiasis kėlinys prasidėjo Dominyko Domarko ir Mindaugo Sušinsko tritaškiais (52:43). Kėlinio viduryje po Mindaugo Sušinsko tritaškio komandas skyrė 10 taškų (60:50). „Rytas“ pelnė dvitaškį (62:50), o Mindaugo Sušinsko ataka buvo sustabdyta pražangomis. Būtent dėl šios pražangos įkaito atmosfera ir pasipylė techninės pražangos bei diskvalifikacijos. Dėl įžengimo į aikštelę buvo diskvalifikuotas „Ryto“ strategas. Techninę pražangą gavo Arnas Butkevičius. Prie baudos linijos stojęs Mindaugas Sušinskas sumetė 6 baudas ir sumažino taškų deficitą iki 6 taškų (62:56). O po Dominyko Domarko tolimo metimo komandas skyrė tik 3 taškai (62:59). Deja, perlaužti rungtynių eigos nepavyko, nes „Rytas“ atsakė dviem tritaškiais (68:59). Vėliau aikštelės šeimininkai padidino persvarą iki 11 taškų (70:59). Visgi, kėlinio pabaigoje Manto Šerniaus auklėtiniams pavyko laimėti trijų minučių atkarpą 9:4 ir po trijų kėlinių jie atsilikinėjo tik 6 taškais (74:68).

Deja, ketvirtasis kėlinys vėl virto palaida bala. „Rytas“ kėliniui įpusėjus pirmavo 14 taškų (87:73), o rungtynes laimėjo 24 (105:81).