„Prienai“ po prastai sužaisto antrojo kėlinio patyrė eilinį pralaimėjimą LKL čempionate

IMGP8445

Lapkričio 15 d. „Prienų“ krepšininkai žaidė LKL čempionato rungtynes su „Šiaulių“ komanda.

Deja, prieniškiams nepavyko nutraukti pralaimėjimų serijos, bet po prastai sužaisto antrojo kėlinio, po didžiosios pertraukos, sugebėjo pagerinti žaidimą, tačiau pakreipti rungtynių eigą sau palankia linkme nesugebėjo ir pralaimėjo rungtynes 17 taškų skirtumu (77:94)

Rungtynės prasidėjo dviem taikliais Pauliaus Ivanausko ir Vidmanto Sragauskio tolimais metimais (6:0). Deja, sekančias 3 min. Tado Stankevičiaus auklėtiniai visas atakas baigdavo nerezultatyviai, o varžovai rinko taškus (6:8). P. Ivanauskas pataikė dvitaškį ir išlygino rezultatą (8:8). Bet ir toliau „Prienų“ puolimas strigo, „Šiaulių“ krepšininkai išnaudojo aikštelės šeimininkų spragas gynyboje ir įgijo 6 taškų pranašumą (8:14).  Tiesa, T. Stankevičiaus auklėtiniai susigriebė ir po Ovidijaus Varanausko vieno taiklaus baudos metimo sumažino skirtumą iki vieno taško (15:16). Bet varžovai eilinį kartą spurtavo ir įgijo 6 taškų persvarą (15:21). Dominyko Milkos tritaškis paskutinę kėlinio sekundę ištirpdė atsilikimą iki trijų taškų (18:21).

Kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkų žaidimas visiškai išsiderino. Varžovai šeimininkavo aikštelėje ir puolime, ir gynyboje. Kartu augo ir jų persvara (22:33). Arnas Labuckas baudos metimais sumažino skirtumą iki vienženklio skaičiaus (29:38). Bet „Prienų“ komandos žaidimas ir toliau strigo. „Šiauliai“ padidino persvarą iki 14 taškų (30:44). P. Ivanauskas pataikė tritaškį, bet varžovai atsakė 6 taškų spurtu ir po dviejų kėlinių „Prienų“ komandos deficitas jau siekė 17 taškų (33:50).

Pirmoje kėlinio pusėje tęsėsi „Prienų“ komandos košmaras. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 22 taškai(46:68).  Tik antroje pusėje T. Stankevičiaus komandai pavyko sumažinti skirtumą iki 15 taškų (53:68). Po trijų kėlinių 17 taškų pirmavo „Šiaulių“ krepšininkai (57:74).

Visą kėlinį vyko „atviras krepšinis“. Deja, „Prienų“ komandai nepavyko perimti iniciatyvos. Visą kėlinį vyko apylygė kova. Kėlinio viduryje prieniškiams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 14 taškų (70:84), bet rungtynės buvo pralaimėtos 17 taškų skirtumu (77:94).

LKL: „Prienai“ – „Šiauliai“ 77:94 (18:21, 15:29, 24:24, 20:20)