„Prienai“ sužaidė solidžiai ir įtikinamai įveikė „Nevėžį“

„Prienų“ krepšininkai LKL čempionato rungtynėse su Kėdainių „Nevėžio“ komanda pelnė 108 taškus ir po solidžiai sužaistų trijų kėlinių įtikinamai įveikė varžovus 21 taškų skirtumu.

Prieniškiams šiose rungtynėse negalėjo padėti Gintaras Kadžiulis ir komandą palikęs Tautvydas Šležas.

Rungtynės prasidėjo taikliu Artūro Milaknio tritaškiu (3:0) ir tai buvo aikštelės šeimininkų galingo spurto pradžia. Artūras Valeika pataikė tris metimus iš eilės ir „Prienai“ įgijo 6 taškų pranašumą (10:4). Siim Sanders Vene, Paulius Ivanauskas ir Gediminas Orelik padidino aikštelės šeimininkų pranašumą iki 12 taškų (18:6). Ir tada neišlaikė „Nevėžio“ vyr. trenerio nervai, kuris paėmė minutės pertraukėlę. Bet ir  po jos „Prienai“ nesumažino savo dominavimo aikštelėje: padidino savo pranašumą iki 19 taškų (28:9), o pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 35:18.
Antrasis kėlinys prasidėjo prieniškių klaida ir varžovai pelnė du lengvus taškus, bet S.S. Vene atsakė greitu prasiveržimu (37:20). Bet „Prienų“ strategui Virginijui Šeškui nepatiko kaip kėlinio pradžią sužaidė jo auklėtiniai ir jis paėmė minutės pertraukėlę. Po jos aikštelės šeimininkai laimėjo minutės atkarpą 5;0 ir padidino skirtumą iki 22  taškų (42:20). Tada atėjo laikas imti minutę kėdainiškiams. Žaidimas išsilygino. Aikštelės šeimininkai vienu metu padidino savo pranašumą iki 25 taškų (52:27), bet varžovai laimėjo atkarpą 7:2 ir sumažino atsilikimą iki 18 taškų (54:36). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė aikštelės šeimininkai ir po dviejų kėlinių pirmavo 23 taškais (59:36).

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai po Gedimino Oreliko dvitaškio padidino skirtumą iki 25 taškų ( 66:41). „Nevėžio“ krepšininkai sumažino skirtumą iki 20 taškų (66:46), bet „Prienai“ greitai atstatė ne tik turėtą pranašumą, bet ir jį padidino iki 29 taškų (80:51). Visgi kėdainiškiai dar kartą spurtavo ir „Prienų“ persvara sumažėjo iki 21 taško (80:59). Tiesa, tašką trečiame kėlinyje padėjo Arminas Urbutis ir po trijų kėlinių aikštelės šeimininkai turėjo 23 taškų persvarą ( 82:59).

Ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje situacija aikštelėje pradėjo keistis. „Nevėžio“ krepšininkai per keturias minutes sumažino atsilikimą iki 16 taškų (89:73) ir privertė „Prienų“ strategą V. Šeškų paimti minutę. Bet, kėliniui įpusėjus, skirtumas tarp komandų dar sumažėjo (92:79). Aikštelės šeimininkai, daugiausiai A. Milaknio pastangomis, padidino skirtumą iki 16 taškų (95:79). Po minutės G. Orelik pelnė 100 – ąjį tašką ir padidino persvarą iki 18 taškų (100:82), o rungtynės pasibaigė gražia S.S. Vene ir A. Valeikos kombinacija (108:87).
„Prienams“ 25 taškus pelnė Gediminas Orelik, 22 – Artūras Valeika,  20 – Artūras Milaknis.