Pralaimėjimų šydas Kėdainiuose nutrauktas

Vasario 4 d. Prienų „TonyBet“ krepšininkai klampiose LKL čempionato rungtynėse su Kėdainių „Nevėžio“ komanda pirmavo nuo pirmųjų mačo minučių.

Abi komandos žaidė ne geriausias savo rungtynes, bet Virginijaus Šeškaus auklėtiniai buvo labiau užsidegę ir nutraukė pralaimėjimų šydą. Naujoji Kėdainių arena iki šių rungtynių nebuvo itin svetinga Prienų krepšininkams. Pergalė iškovota 14 taškų skirtumu (48:62).
Rezultatyviausiai „TonyBet“ gretose žaidė Artūras Valeika (18 taškų), Mindaugas Lukauskis (12), Martynas Linkevičius (11), Gintaras Kadžiulis (10).

Pirmasis kėlinys

Rungtynės prasidėjo 5 iš eilės pelnytais G. Kadžiulio taškais (0:5). O po A. Valeikos taiklių baudos metimų „TonyBet“ persvara padidėjo iki 7 taškų (0:7). Aikštelės šeimininkai atsakė dviem tritaškiais ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki vieno taško (6:7). Bet Prienų komanda neleido „Nevėžio“ krepšininkams įsijausti ir spurtavo 10:2 (8:17). Tiesa, skirtumas galėjo būti dar didesnis, jei prieniškiai būtų išnaudoję visas turėtas progas po varžovų krepšiu. Kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai realizavo du baudos metimus, ir, jam pasibaigus, „TonyBet“ pirmavo 7 taškais (10:17).

Antrasis kėlinys

Antrojo kėlinio pradžioje komandoms nelabai sekėsi pelnyti taškus. Kėliniui įpusėjus komandos pelnė tik po 6 taškus (16:23). M. Lukauskio tritaškis padidino „TonyBet“ pranašumą iki 10 taškų (16:26).  Aikštelės šeimininkai pabudo ir, iki kėlinio pabaigos likus 1,5 min., sumažino skirtumą iki trijų taškų (25:28). Po A. Valeikos dvitaškio ir Pauliaus Ivanausko taiklių baudos metimų Prienų komandos persvara šoktelėjo iki 7 taškų (25:32). „Nevėžio“ krepšininkai pakartojo pirmojo kėlinio scenarijų ir baudos metimais sumažino atsilikimą iki 5 taškų (27:32).

Trečiasis kėlinys

Kėlinys prasidėjo A. Valeikos dvitaškiu ir taikliu Laimono Kisieliaus baudos metimu (27:35). Dar po minutės komandas jau skyrė 10 taškų (27:37). Į aikštelės šeimininkų dvitaškį tritaškiu atsakė ne kas kitas, o  „TonyBet“ centras A. Valeika, ir Prienų komanda padidino pranašumą iki 11 taškų (29:40). O tada atsitiko tai, kas jau buvo šiose rungtynėse įvykę ne vieną kartą – „Nevėžio“ krepšininkai sumažino skirtumą iki 5 taškų (35:40). Bet šį kartą kėlinio pabaiga jau buvo sėkminga „TonyBet“ komandai. M. Lukauskis pataikė tritaškį (35:43). Aikštelės šeimininkai prarado kamuolį,

o M. Linkevičiaus paskutinę kėlinio sekundę iš savo baudos aikštelės mestas kamuolys įkrito į krepšį, ir Prienai prieš lemiamą ketvirtį įgijo 11 taškų pranašumą (35:46).

Ketvirtasis kėlinys

Lemiamame kėlinyje Prienų komanda nutarė nebekartoti pirmųjų trijų kėlinių klaidų, iškart ėmėsi darbo ir padidino skirtumą iki 13 taškų (35:48). Tiesa, aikštelės šeimininkai dar pabandė keisti situaciją, sumažindami „TonyBet“ persvarą iki 9 taškų (39:48). Ketvirtąją kėlinio minutę V. Dabkus šiurkščiai nutraukė P. Ivanausko ataką ir buvo diskvalifikuotas. Prienų komanda išnaudojo susiklosčiusią situaciją ir padidino persvarą iki 13 taškų (39:52). Iki kėlinio pabaigos likus 1,13 min., po A. Valeikos dvitaškio, V. Šeškaus auklėtiniai įgijo 15 taškų pranašumą (43:58), o rungtynes laimėjo 14 taškų skirtumu (48:62).