Likus 3 turams iki čempionato pabaigos „Pozityvūs“ futbolininkai užsitikrino nugalėtojų vardus

IMGP4308

kvitrina.com

Rugsėjo 13 d. Prienų futbolo čempionate likus 3 turams iki jo pabaigos paaiškėjo nugalėtojas. Juo tapo „Pozityvūs“ komanda, kuri po pergalės prieš „Rūdupio“ futbolininkus (6:3), surinkusi 33 taškus, tapo nepavejama ir užsitikrino nugalėtojų vardą. Nugalėtojams įvarčius pelnė Tomas  Raštutis (3), Ignas Raštutis, Džiugas Andriukaitis (2). „Rūdupio“ gretose pasižymėjo Povilas Damynas ir Deividas Pašukevičius. Mantas Mykolaitis („Pozityvūs“) įmušė įvartį į savo vartus.

Dėl kitų prizinių vietų rimta kova dar nesibaigė. Ar pavyks „Rūdupiui“ išlaikyti turimą 5 taškų persvarą ir iškovoti sidabro apdovanojimus? Pretendentų į trečiąją poziciją mažiausiai keturi, todėl laukia įdomūs likę 3 turai.

Kitose rungtynėse „Kalniečiai“ nepagailėjo „Stadiono“ komandos (7:2), kuriai du paguodos įvarčius pelnė Mindaugas Birbalas ir Aurimas Luiza. „Kalniečių“ gretose šėlo Evaldas Petkevičius, Evaldas Daukševičius, Kevinas Mazuronis, Rytis Zverevas, Dainius Bartašiūnas, Liudas Bagdonas, Augustas Rūkas.

IMGP41451

Ši pergalė leido „Kalniečiams“ pakilti į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Dar dvejos rungtynės pažėrė šiek tiek netikėtumų.

„Ąžuolo“ pralaimėjimas „Gelgaudiškio“ komandai – net 3:7. Svečių gretose nesustabdomas buvo Gabrielis Kamaitis. Jo sąskaitoje net 6 įvarčiai. Dar vieną į pergalės krepšelį įnešė Airidas Bublaitis.

„Ąžuolui“ įvarčius mušė Donatas Mekionis (2) ir Donatas Dainauskas.

IMGP4305

„Ringio“ ir „Jiezno“ kapotinėse (3:4) pergalės šokį šoko jiezniškiai. Kaip visada, „Jiezno“ komandoje pasižymėjo Ūdrys Žalys. Jis pelnė du įvarčius. Dar po vieną pridėjo Eimantas Šliaužys ir Edvinas Kuzma.

„Ringiui“ įvarčius mušė Aurelijus Jodauga, Mantas Kmieliauskas, Tautvydas Kontautas.

Šis pralaimėjimas išstūmė „Ringį“ iš trečiosios turnyrinės lentelės vietos.

Futbols_prienai_rezultatai II ratas

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti