•  

     

     

     

Lietuvos vilčių sporto žaidynėse – dvi ketvirtosios klubo „Svajonė” vietos

Povilas Reibutis

Spalio 3-4 dienomis Tauragėje vyko Lietuvos badmintono vilčių sporto žaidynės (U-19 grupė), kuriose dalyvavo ir Balbieriškio badmintono klubo „Svajonė” badmintonininkai.

Vyrų grupėje žaidė Rytis Bucevičius, Darius Mieliauskas, Gytis Majauskas, Eimutis Aliulis.

Moterų grupėje varžėsi Gerda Trakymaitė ir Ernesta Kurapkaitė.

Geriausiai „Svajonės” badmintoninkai pasirodė dvejetų varžybose. Moterų dvejetų turnyre Gerda ir Ernesta iškovojo 4 vietą. Ketvirtoji vieta buvo užimta ir mišrių dvejetų turnyre (R. Bucevičius, G. Trakymaitė).

Vienetų varžybose geriausiai sekėsi G. Trakymaitei, kuri užėmė 6 vietą.

imag1580

Kol vyresnėliai gina klubo ir Balbieriškio pagrindinės mokyklos bei Prienų rajono garbę įvairiose varžybose, nemaža grupė 11-13 metų Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokinių pluša treniruotėse mokyklos salėje. Deja, bet gali atsitikti ir taip, kad ne tik badmintonininkai, bet ir  kitų sporto šakų atstovai negalės sportuoti salėje.

imag1574

Įvairiose salės vietose grindys „vaikšto” ir visada yra pavojus, jog gali įlūžti. Mokyklos direktorius Stasys Valančius pripažino, jog situacija kasmet blogėja, nežiūrint į tai, jog kiekvienais metais stengiamasi savo jėgomis dėti lopus. „Rimtesniam remontui neturime lėšų. Turime riboti užklasinę sportinę veiklą bei miestelio gyventojų norus pasinaudoti sale”, ‒ tikino mokyklos vadovas. Anot S. Valančiaus, anksčiau nebuvo galima investuoti į sporto salę, nes jinai buvo Žemės ūkio mokyklos balanse, dabar situacija pasikeitė, bet nėra lėšų.

Kūno kultūros mokytojas V. R. Sidaravičius, kuris už savo veiklą buvo apdovanotas švietimo ir mokslo ministrės padėka, teigė, jog treniruotes dar pavyksta rengti, bet varžybų jau nebeįmanoma, nes grindų būklė jau nesaugi.

 

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti