• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Lietuvos smiginio federacijos taurės varžybose – bronziniai prieniškių pasirodymai

FullSizeRender_1Povilas Reibutis

Balandžio 11-12 dienomis Šiauliuose vyko smiginio turnyras „Federacijos taurė 2015“, kuriame dalyvavo ir keturi Prienų klubo „Dvidešimtukas“ atstovai (Mindaugas Barauskas, Giedrius Labanauskas, Dalius Židanavičius ir Stasys Bendinskas).
Turnyre varžėsi 64 dalyviai, kurie kovojo dėl nugalėtojų vardo vienetų, dvejetų ir komandinėse kategorijose.
Pirmiausiai visi dalyviai buvo suskirstyti į pogrupius. Pirmosios ir antrosios vietų laimėtojai pratęsdavo kovą dėl apdovanojimų. Pagal tokią sistemą vyko kovos vienetų ir dvejetų turnyruose.

Vienetų turnyras

Giedrius Labanauskas antrajame pogrupyje iškovojo dvi pergales, pralaimėjo tik būsimajam nugalėtojui Dariui Labanauskui ir pateko į kitą etapą.
Stasiui Bendinskui nepasisekė. Jis pralaimėjo visus 3 pogrupio susitikimus ir iškrito iš tolimesnės kovos.
Mindaugas Barauskas pogrupyje problemų neturėjo. Visi varžovai buvo įveikti vienodu rezultatu 3:0 ir iškovota pirmoji vieta.
Dalius Židanavičius pogrupio varžybose vieną kartą laimėjo (3:1), patyrė du pralaimėjimus ir į kitą etapą nepateko.

Deja, Giedrius nesugebėjo įveikti pirmojo atkrintamųjų varžybų barjero – 0:3 pralaimėta Raimundui Bajoravičiui.
Mindaugas Barauskas šiame etape užtikrintai (3:0) įveikė Osvaldą Kšanį, aštuntfinalyje peržengė Benedikto Paulausko barjerą (3:1), ketvirtfinalyje sudėtingoje kovoje laimėjo prieš Sigitą Vasylių (3:2). Pergalingą Mindaugo žygį pusfinalyje sustabdė D. Labanauskas (1:4). Mindaugui atiteko bronzos apdovanojimas.

Dvejetų turnyras

Dvejetų turnyre Stasys Bendinskas poroje su Daliumi Židanavičiumi pogrupio varžybose iškovojo dvi pergales, pralaimėjo Dariaus Labanausko ir Tomo Riaubiškio  porai (0:3) ir iškovojo antrąją vietą.
Giedrius Labanauskas ir Mindaugas Barauskas pogrupyje taip pat iškovojo dvi pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą, bet, pagal geresnį laimėtų ir pralaimėtų setų santykį, užėmė pirmąją vietą.
Aštuntfinalyje S. Bendinsko ir D. Židanavičiaus pora pralaimėjo 0:3 A. Olechnovičiaus ir T. Kiallo dvejetui ir pasitraukė iš kovos.
G. Labanauskas ir M. Barauskas 3:0 susitvarkė su U. Jankūno ir B. Paulausko  duetu ir ketvirtfinalyje susitiko su J. Zubavičiumi ir T. Bužonu. Prieniškiai buvo stipresni rezultatu 3:1.
Pusfinalyje Prienų dvejetas nesugebėjo pasipriešinti D. Labanausko ir T. Riaubiškio porai (0:4) ir liko treti.

Klubo „Dvidešimtukas“ nariai sėkmingai pasirodė turnyre, į kurį vyko savo lėšomis. Pasak klubo prezidento Stasio Bendinsko, klubo nariai dalyvaus ir kituose federacijos organizuojamuose turnyruose.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti