•  

     

     

     

Lietuvos seniūnijų žaidynėse iškovotos 3 prizinės vietos

 IMGP5372Rugsėjo 13 d. Prienuose antrus metus iš eilės buvo surengtas Lietuvos seniūnijų žaidynių finalinis etapas, kuriame dalyvavo futbolo, krepšinio, paplūdimio tinklinio, stalo teniso, smiginio, šaškių, šachmatų ir virvės traukimo zoninių varžybų nugalėtojai ir šeimininkų – Prienų rajono seniūnijų – komandos.

Asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas Bronislovas Vasiliauskas naujienų portalui kvitrina.com tvirtino, jog Prienai antrus metus iš eilės buvo pasirinkti seniūnijų žaidynių finaliniam etapui dėl gero organizavimo, tinkamos infrastruktūros ir geografinės padėties.

Asociacijos generalinis sekretorius Giedrius Grybauskas pabrėžė, jog sprendžiant dėl vietos, Prienams taškus davė ir tas faktas, jog čia sudarytos geros sąlygos stalo teniso varžyboms.

Iš tiesų, Prienų kūno kultūros ir sporto centro bei Prienų sporto ir pramogų arenos kolektyvai ne tik gerai pasiruošė Lietuvos seniūnijų žaidynių finaliniam etapui, bet ir pasistengė, kad ir varžybų metu viskas vyktų sklandžiai.

Žaidynių atidarymo ceremonijoje dalyvavo Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius, Prienų savivaldybės atstovai su vicemeru Egidijum Visocku priešakyje. Varžybas stebėjo ir smiginio rungties nugalėtojams bei prizininkams apdovanojimus įteikė Seimo narys Andrius Palionis.

Simboliška, jog pirmieji nugalėtojų apdovanojimai buvo įteikti būtent varžybų šeimininkams – Prienų miesto seniūnijos smiginio komandai (Jolanta Matulevičienė, Mindaugas Barauskas, Dalius Židanavičius).

IMGP5827Prienų komandos dar du kartus lipo ant apdovanojimų pakylos. Stakliškių seniūnijos 3×3 krepšinio komanda iškovojo sidabro apdovanojimus, o bronza atiteko Balbieriškio seniūnei Sigitai Ražanskienei, kuri dalyvavo seniūnų trikovės rungtyje.

Stakliškių komandos kapitonas Tautvydas Švedas po finalinio susitikimo pripažino, jog pralaimėta protingiau žaidusiai Kėdainių komandai.

Nepasisekė Prienų seniūnijos virvės traukimo komandai, kuri turėjo pasitraukti iš varžybų dėl vieno nario patirtos traumos. Pirmąją pagalbą vyrui suteikė žaidynėse budėję Prienų PSPC Greitosios pagalbos medikai.

Kitose sporto šakose rajono atstovai buvo tolokai nuo prizinių vietų, bet labiausiai nuvylė Veiverių seniūnijos šachmatininkų komanda, kuri neatvyko į žaidynes ir apie tai iš anksto nepranešė rajono sporto vadovams. Toks akibrokštas neleido Prienams užregistruoti varžyboms rajono žaidynių antrosios vietos laimėtojus.

Lietuvos seniūnijų žaidynių finaliniame etape susirenka daug pajėgių komandų, todėl net komandos, iškovojusios vietas antrajame dešimtuke, nekalbant apie pirmąjį, vertos pagarbos.

Ar teks Prienams artimiausiu metu dar kartą priimti Lietuvos seniūnijų žaidynių finalines varžybas? Į šį klausimą atsakyti žaidynių organizatoriai negalėjo, nes pretendentų jas vykdyti sąrašas yra nemažas.

Tiesa, asociacijos „Sportas visiems” prezidentas Bronislovas Vasiliauskas pasakė, jog svariausias faktorius, kuris lemia, kur vyks žaidynių finalai, tai pačios savivaldybės apsisprendimas. Prienų atstovai tvirtino, jog sutiktų dar kartą priimti seniūnijų komandas iš visos Lietuvos, o Seimo narys Andrius Palionis, sveikindamas dalyvius, palinkėjo asociacijos „Sportas visiems” vadovams nepamiršti Prienų.

IMGP5792

Žaidynės pasibaigė, medaliai ir taurės išdalinti. Motulė gamta kartu su visais džiaugėsi renginiu ir šalia varžybų įkarščio pasiūlė ir savo švelnios rudeninės šilumos.

Ir dar. Į finalinį Lietuvos seniūnijų žaidynių finalinį etapą iš Birštono savivaldybės komandų prasimušė tik krepšininkai, bet, deja, jų pasirodymas nebuvo itin sėkmingas.

Prienų rajono sportininkai bendroje rajonų įskaitoje liko ketvirti (130,35 taškai). Nuo trečiosios vietos mūsiškius skyrė tik 0,5 taško.

Jiezno seniūnijos futbolininkai į bendrąjį rajono krepšelį atnešė 13 taškų (10 vieta), Stakliškių seniūnijos krepšininkai – 32 (2), Prienų seniūnijos krepšininkės – 10,6 (9-16), Prienų seniūnijos senjorai – 20 (5-8), Prienų seniūnijos tinklininkai – 12,75 (9-12), tinklininkės – 8,5 (13), šaškininkai – 2,5 (18), šachmatininkai – 0 (neatvyko Veiverių seniūnija), Prienų seniūnijos smiginio komanda – 18 (1), virvės traukimo komanda – 9 (13-15), stalo tenisininkai – 4 (15).

Viktoras Arbačiauskas

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti