Lietuvos lengvosios atletikos jaunių ir jaunimo čempionatuose – dvi prizinės vietos

Birželio 21 ir 27 dienomis Klaipėdoje ir Vilniuje vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunių ir jaunimo čempionatai. Varžybose dalyvavo ir mūsų krašto lengvosios atletikos atstovai.

IMGP40771

Jaunių čempionate bronzos apdovanojimą pelnė Prienų KKSC atstovaujanti Miglė Damynaitė, kuri 5000 metrų  sportinio ėjimo rungtyje užėmė 3-iąją vietą. Miglė buvo vienintelė Prienų atstovė, dalyvavusi čempionate.

Birštono sporto centrui jaunių čempionate atstovavo Kornelija Stravinskaitė ir Marius Grušelionis.

Kornelija dalyvavo 100 m bėgime ir įskaitinių taškų negavo. Marius 1500 m distancijoje buvo dešimtas, o 3000 m bėgime – aštuntas. Komandinėje įskaitoje Birštono SC atstovai surinko 17 taškų, Prienų – 15.

maius_gruselionis

Jaunimo čempionate Birštono sporto centro spalvas gynė Edvinas Žukauskas ir Marius Grušelionis. 5000 m bėgime Edvinas buvo penktas, o Marius užėmė aštuntąją vietą.

G29A0941 (1280x853)

10000 m distancijoje Edvinas finišavo antras ir iškovojo sidabro apdovanojimus.

paulius

10000 m sportinio ėjimo rungtyje antrą vietą laimėjo Birštono SC atstovas Paulius Juozaitis. Komandinėje įskaitoje Birštono SC komanda surinko 42 taškus ir rikiavosi dešimtoje vietoje.