Lietuvos jaunių ir suaugusiųjų irklavimo čempionate – Birštono SC irkluotojų sėkmingi startai

IMG_6329

Rugpjūčio 20–22 dienomis Trakuose vyko Lietuvos jaunių ir suaugusiųjų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir Birštono SC irkluotojai (treneris Vytautas Domarkas).

birstonas

Jaunių grupėje Birštono SC irkluotojai Tadas Vaitkevičius ir Matas Černevičius porinių dviviečių valčių klasėje užėmė trečiąją vietą ir buvo pakviesti į šalies jaunių rinktinę. Jau rugsėjo 25–26 dienomis Trakuose jie atstovaus Lietuvai tarptautinėje „Baltic Cup“ regatoje.

b4c5a1001ec7ce8a7cb929baa5dcc5d0

Aukso apdovanojimą pelnė Birštono SC irkluotojas Paulius Černevičius, kuris rungėsi suaugusiųjų grupėje Lietuvos jaunimo porinėje keturvietėje.

Jaunių porinių dviviečių valčių klasės varžybų bronzos laimėtojai Tadas Vaitkevičius ir Matas Černevičius suaugusiųjų grupėje buvo ketvirti.

9f06130df51963b09cc5dd0ec7d15572

Pirmąją vietą vienviečių valčių klasėje, jau 9 kartą, iškovojo buvęs Birštono SC irkluotojas kraštietis Žygimantas Gališanskis.

Jei Birštono SC irkluotojai skina ir prizines vietas, tai Prienų KKSC atstovai toliau išlieka be bazės ir nedalyvauja varžybose ant vandens. Šią problemą žino visi, bet niekas nesiima spręsti jos. Buvo pasiūlymas prisiglausti buvusiose Birštono irklavimo bazės patalpose, bet kažkodėl jis neįtiko. Matyt, tie laikai, kai Prienuose buvo ugdomi Lietuvos rinktinės nariai, nugarmėjo į praeitį