Lietuviškų čiužinių gamintoja į pirmąją kolekciją investavo 0,5 mln. Lt

Lietuviškų čiužinių gamintojas „Lonas“ šiandien vykusioje konferencijoje pristatė pirmąją čiužinių kolekciją, kurią kūrė žinomas interjero ir baldų dizaineris Nauris Kalinauskas, pristatyme dalyvavo ir kolekcijos reklaminiais veidais tapę atlikėjai Erica Jennings bei Jurgis Didžiulis, technologijų naujovėmis dalinosi užsienio ir Lietuvos bendrovių atstovai. „Lono mažmena“ į pirmąją vardinių čiužinių kolekciją investavo 0,5 mln. Lt.

Dizaineris N. Kalinauskas sako, kad čiužinių dizaino kūrimas – nauja jam sritis, todėl tapo įdomiu iššūkiu. „Pastaruoju metu baldų gamintojai daugiausia parduoda darbo jėgą ir atlieka kitų kompanijų užsakymus, neinvestuoja į savo kūrinius. Todėl džiugu sulaukti pasiūlymo kurti išskirtinį Lietuvos gamintojo produktą – pirmąją lietuviškų „Lono“ čiužinių kolekciją. Labiausiai pastebima naujosios kolekcijos detalė – spalvoti čiužinių užvalkalai. Turbūt niekur pasaulyje nerasite spalvotų pramoniniu būdu gaminamų čiužinių kolekcijų. Taip pat sukūrėme unikalų audinio sudygsniavimo raštą, kuris atkartoja lietuviškus etnografinius motyvus. Gaminiuose gausu ir kitų, iš pirmo žvilgsnio nepastebimų detalių. Tikimės, kad jos taps maloniu atradimu čiužinius įsigijusiems žmonėms“, – sako N. Kalinauskas.

Miegas ir muzika

Populiarūs muzikos atlikėjai E. Jennings ir J. Didžiulis tapo naujosios „Lono“ čiužinių kolekcijos reklaminiais veidais, o bendrovė remia jų naujojo albumo „The Ball & Chain“ pasirodymą.

„Pirmiausia, mums patiko idėja, kad mūsų muziką, kurią patys vadiname miegamojo muzika, bei mūsų albumą, skirtą klausytis intymioje aplinkoje (kad ir tame pačiame miegamajame), remia ne kas kitas, o nuo patogaus miegamojo neatsiejama detalė – čiužinys. „Lono“ gaminama produkcija yra kokybiška, todėl jaučiamės gerai būdami jos reklaminiais veidais. Nenorėtume net įsivaizduoti, jei dėl kažkokių neaiškių aplinkybių tektų reklamuoti kokį nors E prikimštą šaldytą maistą ar kitą mūsų požiūrio visiškai neatitinkantį produktą. Nusprendėme ir patys miegoti ant „Lono“ čiužinių. Šiuo metu renkamės modelį ir jau greitu metu į mūsų miegamąjį atkeliaus vienas iš kolekcinių čiužinių“, – sako atlikėjai.

Rinko technologijas

Pasak Kazimiero Jakučio, „Lono“ vadovo, 18 m. veikianti bendrovė iki šiol gamino čiužinius pagal Čekijos bendrovės licenciją. Sukaupę patirtį ir žinių bagažą bendrovės specialistai nusprendė sukurti savo čiužinių kolekciją ir pateikti visą čiužinių asortimentą: spyruoklinius čiužinius „Tyla“, viskoelastinius čiužinius „Harmonija“ ir lateksinius čiužinius „Mūza“.

„Gamindami šiuos čiužinius naudojame dar retai kur taikomas, naujausias technologijas, atrinkome aplinkai saugias medžiagas. Pavyzdžiui, naudojame savo sudėtimi ir savybėmis unikalų „Talalay“ lateksą, o viskoelastiniai čiužiniai gaminami iš neseniai Alytaus gamyklos „Vita Internacional“ sukurto ir „VitaRest“ ženklu pažymėto „kvėpuojančio“ viskoelastinio poliuretano. Be to, baldų pramonėje plačiai naudojamus sintetinius klijus keičia ekologiški klijai vandens pagrindu. Visų kolekcijos čiužinių gamybai naudojami audiniai atitinka „Eco-Tex 100“ ekologiškumo standartą, kuris rodo, kad šie audiniai yra natūralūs ir laidūs orui. Šios ir kitos čiužinių savybės užtikrina, kad jie tinkami ir kūdikių miegui. Čiužiniams suteikiame nuo 5 iki 10 metų garantiją ir skiriame 14 dienų čiužinio išbandymo laikotarpį – jei klientas nusprendžia, kad čiužinys jo miegui nėra tinkamas, iškart pakeisime kitu“, – sako K. Jakutis.

Pasak „Lono“ vadovo, bendrovė didžiuojasi gamindama aukštos kokybės lietuviškus čiužinius. Tai byloja ir jų dizainas – gamtos atspalvių užvalkalai, lietuviškos drobės motyvus atkartojantys raštai, trispalvė etiketėje.

UAB „Lono mažmena“ yra viena seniausiai rinkoje veikiančių čiužinių gamybos ir prekybos bendrovių, turinti 9 firmines parduotuves, jos gaminiais prekiauja apie 90 kitų prekybos taškų. Per š. m. 9 mėnesius bendrovės apyvarta buvo 4,15 mln. Lt, t. y. 16 proc. daugiau nei tuo pat metu pernai (3,58 mln. Lt).

Pranešimas spaudai

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti