„Rūdupis“ parklupdė čempionato lyderį

IMGP9521Rugpjūčio 25 d. Prienų „Rūdupio“ futbolininkai žaidė LFF II lygos Pietų zonos rungtynes su Vilniaus MRU komanda. Prieniškių varžovai buvo čempionato lyderiai.

Rungtynės prasidėjo vilniečių atakomis, bet jau pirma „Rūdupio“ rimtesnė kontrataka baigėsi taikliu Tado Stralecko smūgiu (1:0).

Kitas 10 minučių vilniečiai užgulė aikštelės šeimininkų vartus, bet nesugebėjo įveikti jų kibios gynybos.
Prieniškiai vis dažniau pradėjo rengti pavojingas atakas. Mažiausiai du kartus (25 ir 33 min.) „Rūdupio“ futbolininkai galėjo pelnyti įvarčius, bet jų smūgiai buvo netikslūs.
Po pirmojo kėlinio buvo minimali „Rūdupio“ persvara (1:0).

Antrame kėlinyje dažniausiai iniciatyva priklausė aikštelės šeimininkams. Vilniečiai tik retkarčiais surengdavo kontratakas, bet mažiausiai du kartus turėjo progų įmušti įvartį.
„Rūdupio“ futbolininkai, likus iki rungtynių pabaigos penkioms minutėm, po tikslaus Audriaus Juozaičio baudos smūgio pelnė antrąjį įvartį (2:0) ir atsirevanšavo vilniečiams už pralaimėjimą pirmame rate.