Rūdupio“ futbolininkai patyrė nesėkmę savo žiūrovų akivaizdoje

IMGP3445Rugsėjo 7 d. Prienų „Rūdupio“ futbolininkai žaidė LFF II lygos Pietų zonos rungtynes su FBK „Kaunas“ komanda. Mačas prasidėjo aikštelės šeimininkų atakomis, o svečiai atsakė labai pavojingomis kontratakomis. Vienas toks išpuolis baigėsi įvarčiu į „Rūdupio“ vartus (0:1, 20 min.).  Prienų futbolininkai nekeitė žaidimo braižo ir dažniau kontroliavo kamuolį. 31 min. varžovai prasižengė netoli baudos aikštelės ir Rytis Daunys, taikliai smūgiuodamas į viršutinį vartų kampą, išlygino rezultatą (1:1). 39 min. pavojingai galva smūgiavo Tadas Straleckas, bet varžovų vartininkas kamuolį atmušė.
Pirmasis kėlinys pasibaigė rezultatu 1:1.

Antrojo kėlinio pradžioje kamuolį dažniau kontroliavo aikštelės šeimininkai, o kauniečiai pavojingai kontratakavo.
Vienos kontratakos metu svečiai gavo teisę į baudos smūgį, po kurio kamuolys netikėtai atsidūrė „Rūdupio“ vartuose (1:2).
Po šio įvarčio iniciatyvą perėmė FBK „Kaunas“ futbolininkai. 19-tą antrojo kėlinio minutę į aikštelės šeimininkų vartus krito trečiasis, o po trijų minučių ir ketvirtasis įvarčiai (1:4).
Prienų komanda surengė kelias gražias atakas, ir po vienos iš jų kamuolys atsidūrė kauniečių vartuose (2:4). Įvartį įmušė Jaunius Juozaitis
Deja, 32 min. FBK „Kaunas“ žaidėjas pabėgo nuo „Rūdupio“ gynėjo ir pelnė penktąjį įvartį (2:5).
Tiesa, Tadas Straleckas 35 min. dar galėjo sušvelninti rezultatą, bet nerealizavo 11 m baudinio. . 90 rungtynių minutę į kauniečių vartus krito trečias įvartis (3:5). Tiesa, šį kartą įvartį į FBK „Kaunas“ vartus pasiuntė kauniečių žaidėjas.