Lengvoji atletika Prienuose miršta?

Povilas Reibutis

Gegužės 6 d. Prienuose vyko rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos atskirų rungčių ir keturkovės varžybos mokytojams Pranui Kundrotui ir Juozui Lodai atminti.

Atskirų rungčių varžybose komandinėje įskaitoje nugalėjo „Žiburio“ gimnazijos, keturkovės – Išlaužo pagrindinės mokyklos lengvaatlečiai. Deja, Prano Kundroto taurės varžybose varžėsi tik dviejų gimnazijų – „Žiburio“ ir Jiezno – gimnazistai, o Juozo Lodos – Jiezno gimnazijos, „Ąžuolo“ progimnazijos ir Išlaužo pagrindinės mokyklos mokiniai.

Atskirų rungčių nugalėtojomis tapo Justina Bazytė (100 m, Jieznas), Ieva Šukevičiūtė (400 m, „Žiburys“), Gintarė Černevičiūtė (800 m, „Žiburys“), Otyllia Abracham (aukštis, „Žiburys“), Airina Juodžiukynaitė (tolis, „Žiburys“), Klaudija Savickaitė (rutulys, „Žiburys“). „Žiburio“ gimnazijos lengvaatletės nugalėjo ir estafetiniame bėgime (4×100).

Tarp vaikinų nugalėjo Mantas Kuncevičius (100 m, „Žiburys“), Edvinas Stravinskas (400 m, „Žiburys“), Tomas Pagirys (800 m, „Žiburys“), Edvinas Juodsnukis (aukštis, „Žiburys“), Martynas Kazakevičius (tolis, Jieznas), Almantas Stravinskas (rutulys, „Žiburys“). „Žiburio“ vaikinai pirmieji buvo ir estafetiniame 4×100 bėgime.

Keturkovės varžybose tarp merginų nugalėjo Evelina Motūzaitė iš „Ąžuolo“ progimnazijos, vaikinų – Kasparas Linkevičius iš Išlaužo pagrindinės mokyklos.

Komandinėje įskaitoje tarp merginų triumfavo „Ąžuolo“ lengvaatletės, vaikinų – Išlaužo pagrindinės mokyklos mokiniai.

Juozo Lodos taurė atiteko Išlaužo pagrindinei mokyklai.

 

 

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. Gina

    1) lengvoji atletika mirsta tik Prienu ir ypac Prienu rajono bendrojo lavinimo mokyklose
    2) o kur sportuoti, užsiimti lengvąja atletika, bėgioti Prienuose? Kur normalus stadionas ar dviraciu takai? Akmens amžius čia… nesuprantu kaip dar sugebėjo čia išugdyti 3 olimpiečius…
    3) visi taupo: vieni benziną, kiti savo laiką, treti savo sveikatą, ketvirtiem kūno kutūra ir sportas nesvarbus…tai va ir apytuštis stadionas, apytuštės krepšinio, tinklinio, futbolo aikšelės… atrodo taupom savo vaikų sveikatos, geros fizinės ir dvasinės būklės sąskaita…

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti