Lapkričio 15–23 d. Birštono savivaldybės veiklos apžvalga

Lapkričio 15–16 d. Birštono savivaldybės administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas Druskininkuose dalyvavo mokymuose „Viešojo ir privataus sektorių partnerystės sampratos“ ir „Vadybos principų taikymas viešojo administravimo institucijose“, kuriuose buvo gilinamasi į klausimus, susijusius su projektų įgyvendinimu ir privačių lėšų pritraukimu, kalbėta apie naująją viešąją vadybą, kaip taikyti naujus metodus, kaip stiprinti gyventojų pasitikėjimą viešosiomis paslaugomis savivaldybėse, kaip atlikti gyventojų vertinimą ir kt.

Lapkričio 18 d. Birštone lankėsi atstovai iš Vilniaus Gedimino technikos universiteto. Susitikimo metu pristatytas informacinio švietimo projektas „Construction 21“, kalbėta apie galimybę VGTU eksperimentuoti Birštone atliktus energetinius projektus, bendradarbiauti tobulinant viešąsias erdves, diskutuota kvartalinės modernizacijos ir urbanistinės koncepcijos formavimo temomis.

Lapkričio 19 d. mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius dalyvavo Birštono bendruomenės namuose vykusiame Lietuvos onkologinių klubų, organizacijų, viešųjų įstaigų, Kauno sveikatos universiteto bendrame steigiamojo jungiamosios skėtinės organizacijos įkūrimo renginyje. Jame numatyta jungtis ir vienytis mokslinėje, praktinėje slaugos, švietimo, projektinėje veikloje.

Lapkričio 19–20 d. savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Noreika dalyvavo Neringos savivaldybės įkūrimo 50-ųjų metinių minėjimo šventės renginiuose.

Lapkričio 20 d. mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius kartu su Prienų r. meru V. Bujanausku atidarė stalo teniso turnyrą „Sportinis tiltas per Nemuną“, kuriame dalyvavo 38 Prienų ir Birštono sportininkai. Jie varžėsi dėl Birštono ir Prienų merų taurių.

Merė Nijolė Dirginčienė lapkričio 21 d., o mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius lapkričio 21–22 d. dalyvavo Druskininkuose vykusiuose mokymuose „Savivaldybės strateginio valdymo ir biudžeto sudarymo sistemos ir jos tobulinimo įgūdžių tobulinimas“ ir „Koncesijas reglamentuojančių teisės aktų ir jų taikymo Lietuvoje įgūdžių tobulinimas“.

Lapkričio 23 d. Birštono savivaldybėje lankėsi gydytojų delegacija iš Sankt Peterburgo. Juos pasveikino merė Nijolė Dirginčienė ir mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius. Susitikime dalyvavo kurorto sanatorijų, apgyvendinimo įstaigų atstovai, Lietuvos kurortų asociacijos direktorė Jurgita Kazlauskienė. Aptarti veiklos klausimai, išklausyti tiek šeimininkų, tiek svečių pasakojimai apie teikiamas paslaugas, turimus gamtinius išteklius, pasidžiaugta, kad sėkmingai bendradarbiaujama su sveikata susijusiose srityse. Po susitikimo svečiai apžiūrėjo miestą, lankėsi sanatorijose, kitose apgyvendinimo įstaigose.

Birštono savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite