•  

     

     

     

LAFF planai – „Birštono metimų taurės“ turnyrą įtraukti į Europos LAF varžybų kalendorių

Aurelijus Žiedas (iš dešinės)

Aurelijus Žiedas (iš dešinės)


Viktoras Arbačiauskas

Gegužės pabaigoje Birštone jau šeštą kartą buvo surengtas „Birštono metimų taurės“ turnyras, kuriame dalyvavo beveik visi stipriausieji šalies disko, ieties metikai ir rutulio stūmikai.

Varžybas stebėjęs LAFF varžybų direktorius Aurelijus Žiedas teigė, jog šios kurorte vykstančios varžybos įtrauktos į LAFF kalendorių ir visada sutraukia stipriausius šalies atletus. Birštono Sporto centro infrastruktūra visiškai atitinka tarptautinius standartus, todėl šalies federacija šį tradicinį turnyrą ruošiasi įtraukti į Europos lengvosios atletikos kalendorių. Jei turnyras taps tarptautiniu, į jį galima bus kviesti atletus iš kitų šalių, o jo organizavimui galima bus pasitelkti šios tarptautinės organizacijos lėšas. Tiesa, anot A. Žiedo, reikės pasirūpinti sportininkų apgyvendinimu, bet Birštone yra visos galimybės suteikti geras sąlygas. Turnyro organizatoriai papildomų finansinių įsipareigojimų neturės, nes tuo pasirūpins federacija.

LAFF varžybų direktorius priminė, jog Birštone vyksta dar vienos aukšto lygio lengvosios atletikos varžybos – A. Mikėno sportinio ėjimo memorialas, kuris šiemet dėl karantino paskelbimo vyks rudenį. Kartu su juo vyks ir Baltijos šalių mačas.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti