„Labas GAS“ krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai, bet paliko aikštelę nuleidę galvas

IMGP2977

Vasario 4 d. į Prienų sporto areną susirinko žymiai daugiau žiūrovų, nes tikėjosi, jog po pergalės prieš „Lietkabelį“ ir rungtynėse su Kėdainių „Nevėžiu“ pamatys gerą žaidimą.

Bendrai paėmus, „Labas Gas“ ilgą laiką buvo žaidime, o ketvirtojo kėlinio pradžioje net įgijo 2 taškų persvarą (73:71), panaikinusi 10 taškų deficitą. Deja, žaidėjų klaidos ir vyr. trenerio sprendimai neleido komandai pergalingai baigti šių rungtynių (86:98).

IMGP2804

Komandos strategas Marius Kiltinavičius lemiamu momentu aikštelėje laikė naujoką Shaquille Keithą, kuris suklydo net 4 kartus ir dažnokai neįsipaišydavo į žaidimą. Statistika rodo, kad prieniškiai beviltiškai pralaimėjo kovą po krepšiais (29/42), beveik dvigubai daugiau suklydo (17/9) ir leido varžovams perimti net 11 kamuolių.

Per dvi minutes komanda sugebėjo nuo plius 2 taškų gauti minus 8 ir tik tada „Labas GAS“ strategas paprašė minutės pertraukėlės. Deja, po jos permainų aikštelėje neįvyko. Atvirkščiai, komandos žaidimas išsiderino, o varžovai taikytą spaudimą lengvai apeidavo.

Prienų komandai po 18 taškų pelnė Karolis Giedraitis ir Kyan Anderson (6 rezultatyvūs perdavimai). 13 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai Dariaus Tarvydo sąskaitoje. Jamil Wilson pelnė 12, o Robertas Keliačius – 10 taškų.

Net ir patirtas pralaimėjimas suteikia vilčių, kad komanda sugebės laimėti dar ne vienerias rungtynes, bet tik su sąlyga, kad komandoje atsiras centras, galintis kovoti dėl kamuolių, ir dar vienas įžaidėjas, mokantis prasiveržti ir laiku atiduoti perdavimą.