„Labas GAS-KKSC“ krepšininkai „Nostra.lt-RKL“ čempionato atkrintamųjų varžybų aštuntfinalio seriją iki trijų pergalių pradėjo pralaimėjimu

IMGP2397

Kovo 29 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai pradėjo „Nostra.lt-RKL“ čempionato varžybų maratono aštuntfinalio seriją. Pauliaus Ivanausko auklėtinių varžovais tapo Tauragės komanda. Šiame etape kovojama dėl trijų pergalių.

Deja, bet pirmosios aštuntfinalio serijos rungtynės Prienų komandai nenusisekė. Po prastai sužaisto trečiojo kėlinio, kuris buvo pralaimėtas 20 taškų skirtumu, komanda patyrė skaudų pralaimėjimą 36 taškų skirtumu (68:104).

IMGP2563

„Labas GAS-KKSC“ komandai 13 taškų pelnė Arnas Tilindė, 12 – Bartas Aleksandravičius, 11 – Kajus Okmanas, 10 – Tomas Janušauskas.

Komanda pralaimėjo kovą po krepšiais (21/39), padarė 12 klaidų.

Rungtynių pradžia teikė vilčių. Prienų komanda iškart išsiveržė į priekį (9:2). Bet po geros pradžios pateko į pirmąją žaidybinę duobę ir aikštelės šeimininkai ne tik panaikino atsilikimą, bet ir įgijo 7 taškų persvarą (11:18). Tiesa, „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai sėkmingai išlipo iš šios situacijos. Keturi Barto Aleksandravičiaus (2), Ernesto Mankausko ir Arno Tilindės tritaškiai sumažino atsilikimą iki vieno taško (23:24).

IMGP2420

Vienas taškas komandas skyrė ir antrojo kėlinio viduryje (33:34). Deja, antroje antrojo kėlinio pusėje Prienų komanda sustojo ir aikštelės šeimininkai sukrovė 12 taškų persvarą (38:50).

Trečiajame kėlinyje „Labas GAS-KKSC“ komandos žaidimas visiškai pakrypo. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai buvo pasiųsti į galingą nokdauną ir po trijų kėlinių realiai žaidimas buvo baigtas, nes komandas skyrė 32 taškai (46:78).

IMGP2387

Ketvirtajame kėlinyje jau vyko apylygė kova, bet esminių permainų bendram rezultatui ji neturėjo ir aštuntfinalio serija pradėta triuškinamu pralaimėjimu (68:104).

Kovo 31 d. 19 val. 30 min. komandos susitiks Prienuose ir pratęs kovą dėl patekimo į ketvirtfinalį. Sirgalių palaikymas – privalomas.