„Labas GAS-KKSC“ išvyka į Ringaudus nebuvo sėkminga. Pralaimėta „Omegai“

IMGP92121 2

Sausio 8 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ komanda atnaujino kovas  RKL čempionate. Šį kartą Prienų komandos varžovai buvo Kauno rajono „Omegos“ krepšininkai. Rungtynės vyko Ringauduose. Tiesa, jos geru pusvalandžiu vėlavo.

Deja, Pauliaus Ivanausko auklėtiniai sugebėjo sužaisti geriau nei varžovai tik pirmajame (17:12) ir trečiajame (25:16) kėliniuose. Antrasis ir ketvirtasis kėliniai buvo pragaištingi ir komanda pralaimėjo išvykos rungtynes rezultatu 77:86.

„Omega“ – „Labas GAS-KKSC“ 86:77 (12:17, 30:14, 16:25, 28:21)

Edas Valenta komandai pelnė 22 taškus ir atkovojo 12 kamuolių, po 12 į komandos taškų krepšelį pridėjo Mantas Gūžys ir Gediminas Maceina (9 rezultatyvūs perdavimai), po 9 taškus pelnė Kajus Okmanas ir Bartas Aleksandravičius.

Reikia pastebėti, jog pirmajame kėlinyje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai žaidė pavyzdingai. Gerai gynėsi, neblogai atakavo ir neleisdavo aikštelės šeimininkams laisvai mesti tritaškių. Deja, antrajame kėlinyje situacija pasikeitė. „Omegos“ žaidėjai užmėtė svečius tolimais metimais (6 taiklūs) ir po dviejų kėlinių Prienų komanda „susikrovė“ 11 taškų deficitą (31:42). Per 7 min. trečiajame kėlinyje „Labas GAS-KKSC“ komanda ne tik panaikino atsilikimą, bet ir įgijo 4 taškų persvarą (53:49). Deja, per likusias 3 min. Pauliaus Ivanausko kariauna leido „Omegai“ išeiti į priekį (58:56).

Viską turėjo išspręsti ketvirtasis kėlinys. Tiesa, Prienų komandai nepavyko mobilizuotis ir, nors kėlinio pradžioje laikėsi šalia varžovų (63:66), tolimesni įvykiai aikštelėje nebuvo palankūs Pauliaus Ivanausko auklėtiniams. Aikštelės šeimininkai išlaikė saugų atstumą ir laimėjo rungtynes 9 taškų skirtumu (77:86).

Komanda žaidė neblogai. Padaryta nedaug klaidų, bet perimta 13 kamuolių. Netgi laimėta kova po krepšiais (39/38).  Pralaimėjimo priežastimi galima laikyti du žaidimo aspektus: pramesti baudos metimai (12/18) ir laisvi varžovų metimai iš tritaškių zonos (13/38).