„Labas GAS“ – dugne. Jėgų kovoti užteko tik kėliniui. Agonija tęsiasi…

IMGP4811

Lapkričio 15 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai eilinį kartą buvo pažeminti „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse. Šį kartą Mariaus Leonavičiaus auklėtiniai buvo sutriuškinti Klaipėdos „Neptūno“ komandos. Prieniškiai sugebėjo padoriai sužaisti tik pirmajame kėlinyje, kituose jie atrodė bejėgiškai. Tiesa, komandai negalėjo padėti Giedrius Stankevičius, Giedrius Bergaudas, Vasilije Pušica, bet dviejų pastarųjų nebuvo ir rungtynėse su „Šiauliais“. Komandos strategas Marius Leonavičius atrodė bejėgis ką nors pakeisti. Minutės pertraukėlės buvo tuščios kaip ir pats žaidimas.

Komanda buvo sutriuškinta 25 taškų skirtumu (62:87).

Rapolas Ivanauskas pelnė 15 taškų. taškus pelnė ir kiti aikštelėje buvę žaidėjai, bet jų efektyvumas nedžiugino. „Labas GAS“ lieka „Betsafe-LKL“ čempionate be pergalių.

Nežinia, ką mano komandos vadovai, bet permainos būtinos, jei dar norime matyti prieniškius aukščiausioje lygoje. Laikas rimtai susimąstyti, toliau taip žaisti negalima.

Rungtynių pradžioje aikštelės šeimininkai iškart buvo pasiųsti į nokdauną (2:10). Prienų komandos strategas ima minutės pertraukėlę. Po jos vėl klaida puolime, bet pavyksta apsiginti ir sėkmingai užpulti varžovus. Likus iki kėlinio pabaigos apie 3,5 min. rezultatas buvo lygus (10:10). „Labas GAS“ komandai taškus pelnė Rapolas Ivanauskas, Jovan Kljajič ir Juwan Durham. Žaidimas išsilygino, bet po svečių tritaškio „Neptūnas“ įgijo 3 taškų pranašumą (12:15). Erikas Venckus pelnė 5 taškus iš eilės ir Prienų komanda pirmą kartą išėjo į priekį (17:15). Deja, kėlinio paskutinėmis sekundėmis „Neptūnas“ ne tik pataikė tolimą metimą, bet ir gavo teisę į baudą ir po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo 2 taškais (17:19).

Antrojo kėlinio pradžia nuteikė optimistiškai, nes Rapolas Ivanauskas ir Jovan Kljajič išvedė komandą į priekį (24:21). Deja, šis blykstelėjimas vėliau virto tikru košmaru. „Labas Gas“ komandos puolimas sustojo, o svečiai išnaudojo visas aikštelės šeimininkų klaidas ir įgijo 13 taškų persvarą (26:39). Per likusias 3 antrojo kėlinio minutes skirtumas nepasikeitė ir po dviejų kėlinių Prienų komandos taškų deficitas siekė 13 taškų (30:43).

Trečiojo kėlinio pradžioje Prienų komanda dar kartą buvo pasiųsta į nokdauną. Keturi svečių tritaškiai padidino „Neptūno“ persvarą iki 17 taškų (40:57). Nuo dar didesnio skirtumo prieniškius gelbėjo Rapolo Ivanausko pelnomi taškai. M. Leonavičiaus paimta minutės pertraukėlė situacijos nepakeitė. „Neptūnas“ tvarkėsi aikštelėje, kaip norėjo. Skirtumas augo, aikštelės šeimininkų puolimas visiškai sustojo, o svečiai padidino persvarą iki 24 taškų (44:68). Erikas Venckus gavo teisę į baudos metimus ir jas realizavo (46:68). Po trijų kėlinių „Labas GAS“ komanda turėjo 22 taškų deficitą (46:68).

Ketvirtasis kėlinys nieko naujo aikštelės šeimininkams neatnešė. Svečiai žaidė atsipalaidavę, o Prienų komanda, nors ir stengėsi, atrodė bejėgiškai.Tiesą pasakius, komandos strategas buvo pasimetęs ir nežinojo, kaip pažadinti saviškius. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 30 taškų (48:78). Antroje ketvirtojo kėlinio pusėje iš žaidimo buvo išimti startinio penketo žaidėjai. Atsarginiai žaidėjai stengėsi ir jų pastangų dėka skirtumas sumažėjo iki 25 taškų (62:87).