•  

     

     

     

Kurhauze iškilmingai prisaikdinti naujos kadencijos Birštono savivaldybės tarybos nariai

 

IMGP1490

Vacys Staknys

Balandžio 16 d. Birštono Kurhauze buvo iškilmingai prisaikdinti naujos kadencijos Birštono savivaldybės tarybos nariai. Po priesaikos jau antrajai kadencijai tiesiogiai mere išrinkta Nijolė Dirginčienė kalbėjo apie vieningą Tarybos darbą.

IMGP0804

Deja, vieningumas buvo pažeistas dar neprasidėjus pirmajam posėdžiui, nes išrinkti Tarybos nariai buvo pasodinti atsižvelgiant, kam jie priklauso.

IMGP0805

Daugumą iškovoję socialdemokratai įsitaisė vienoje pusėje, kiti nariai – priešais.

Vėliau Taryboje įsiregistravo valdančioji (9 nariai) ir dvi opozicinės frakcijos (3+3). Dirbti opozicijoje nutarė trys „socialdarbiečiai“ bei į Tarybą išrinkti du komiteto nariai ir konservatorių atstovas.

IMGP1486

Pirmajame Tarybos posėdyje slaptu balsavimu (už 9, prieš 6) buvo išrinktas mero pavaduotojas. Juo tapo socialdemokratas Vytas Kederys.

IMGP1434

Taip pat buvo priimtas sprendimas, jog laikinai, kol bus išrinkti Savivaldybės administracijos direktorius ir jo pavaduotojas, administracijai vadovaus Ramūnas Noreika. Tiesa, prieš tai abu Savivaldybės administracijos vadovai Valentinas Vincas Revuckas ir Ramūnas Noreika buvo atleisti iš savo pareigų pasibaigus jų kadencijoms.

IMGP1441

Jau pirmųjų sprendimų priėmimas parodė, kad opozicija turės nemažai klausimų ir siūlys savo sprendimus.

Štai, šiame posėdyje opozicija pasisakė už Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigų panaikinimą ir siūlė netvirtinti tokio slapto balsavimo biuletenio pavyzdžio.

Daugumos balsais toks pavyzdys buvo patvirtintas.

Birštono savivaldybės tarybos nariai:

Dovilė Adamonytė, Juozas Aleksandravičius, Vytautas Jokimas, Vytas Kederys, Helmanas Lik, Ervinas Marčiulionis, Stanislovas Martinaitis, Valė Petkevičienė, Valentinas Vincas Revuckas, Audrius Šeržentas, Jurgita Šeržentienė, Darius Šeškevičius, Birutė Magdelena Vokietaitienė, Roma Žentelienė, Nijolė Dirginčienė.

Kitas Birštono savivaldybės tarybos posėdis vyks balandžio 29 d.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti