KSK „Spektras“ atšventė klubo 20-metį

Gelbėkit vaikus

Prieš Kalėdas Prienuose klubo jubiliejų atšventė kovinės savigynos klubas „Spektras“. Šio klubo istorijoje buvo visko: ir pakilimų, ir nusivylimų, o po 2000 m. sustabdė savo veiklą, kuri buvo atnaujinta 2008 metais. Jubiliejiniu turnyro metu buvo pagerbti kovotojai, ne vienerius metus garsinę ir tebegarsinantys klubą: Tomas Stupuris, Nerijus Šakis, Egidijus Visockas, Nerijus Kazlauskas, Artūras Miklušis, Mantas Jonikaitis, Julius Dereškevičius, Eimantas Riauba ir kiti.

Klubo prezidentas Artūras Juočiūnas, kurio dėka klubo veikla ir atgijo, yra sakęs, kad pagrindinis klubo tikslas – suteikti prieniškiams galimybę reguliariai mokytis savigynos, dalyvauti varžybose bei aktyviai sportuoti.

Kalėdiniame turnyre geriausiai sekėsi KSK „Spektras“ atstovui Juliui Dereškevičiui, kuris savo amžiaus grupėje iškovojo pirmą vietą. Paulius Klėgeris buvo trečias, ketvirta vieta atiteko Eimantui Riaubai.

Trys KSK „Spektras“ atstovai dalyvavo kalėdiniame VURI turnyre Klaipėdoje ir iškovojo dvi prizines vietas – Karolina Motuzaitė užėmė 2-tą vietą, Lukas Deltuva buvo trečias, Evelina Motuzaitė liko ketvirta.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti