•  

     

     

     

Krepšinio klubas „Prienai“ pradeda prekybą bilietais į „Labas GAS“ namų rungtynes  

Bilietai--1170x650

kvitrina.com

KK „Prienai“ pradeda prekybą bilietais į „Labas GAS“ komandos namų rungtynes ir praneša, jog abonementai šiam sezonui nebus platinami. Bet praėjusio sezono abonementų turėtojams bilietai bus 40 % pigesni, jei jie bus perkami internetu.

Bilieto kaina į rungtynes – nuo 5 eurų.

Bilietus į visas spalio mėnesio namų rungtynes galima įsigyti internetu, bilietų platinimo sistemoje Tiketa.lt arba paspaudus ant nuorodos ČIA.

Pirmąjį 2021–2022 metų susitikimą Prienų arenoje bus galima išvysti spalio 7 d., kai į Prienus atvyks Virginijaus Šeškaus treniruojama Jonavos „CBet“ komanda, su kuria mūšis vyks pirmajame Karaliaus Mindaugo taurės turnyro atrankos etape.

KMT grupės etape susitikimai namuose taip pat laukia ir spalio 21 d. bei spalio 28 d., kuriuose prieniečiai atitinkamai susigrums su Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ ir Klaipėdos „Neptūno“ ekipomis.

Tuo tarpu LKL čempionate kovos namuose laukia su Panevėžio „Lietkabelio“ (spalio 12 d.), Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (spalio 17 d.) ir Vilniaus „Ryto“ (spalio 23 d.) komandomis.

Prienų „Labas GAS“ komanda primena, jog, Lietuvos Respublikos Vyriausybei atnaujinus reikalavimus uždarose patalpose vykstantiems renginiams, į rungtynes bus įleidžiami tik Galimybių pasus turintys žiūrovai.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti