Komandos užsidegimas ir 31 Arno Tilindės taškas tapo garantu dar vienai užtikrintai pergalei

IMGP7323

Lapkričio 20 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ komanda žaidė RKL namų rungtynes su Kauno „LSU-Atletu“ ir sukūrė tikrą krepšinio spektaklį, kurio metu iškovojo trečią ir labai užtikrintą pergalę (82:62).

Komandos žaidimas džiugino savo koncentracija, gerais sprendimais ir kamuolio judėjimu.

Arnas Tilindė pelnė 31 tašką, atkovojo 11 kamuolių, Edas Valenta pridėjo 14 taškų. Įžaidėjai Gediminas Maceina (10) ir Kajus Okmanas (5) kartu atliko 15 rezultatyvių perdavimų, pelnė atitinkamai 8 ir 6 taškus. Susirinkę žiūrovai negailėjo plojimų žaidėjų ryžtui ir geram žaidimui.

Tiesa, rungtynių pradžia buvo nesmagi (0:7). Labai greitai aikštelės šeimininkai ne tik panaikino taškų deficitą, bet ir įgijo 7 taškų persvarą (20:13). Tiesa, kėlinio pabaigoje svečiai sumažino skirtumą iki 4 taškų (22:18).

Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai pradėjo taikyti kietą gynybą ir tai jiems padėjo galutinai perimti žaidimą į savo rankas. Tomas Gūžys pelno tritaškį ir Prienų komandos persvara šoktelėjo iki 18 taškų (42:24). Bet kauniečiai pasistengė ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 12 taškų (45:33).

Po didžiosios pertraukos žaidimo eiga aikštelėje nesikeitė – Prienų komanda didino persvarą, o varžovai tik retkarčiais bandė blykstelėti. Trečiojo kėlinio pabaigoje „Labas GAS-KKSC“ pranašumas pasiekė 29 taškus (70:41). Tiesa, po trijų kėlinių Prienų komandos persvara šiek tiek sumažėjo (70:47). Ketvirtojo kėlinio viduryje laimėtojas jau buvo aiškus, nes Arnas Tilindė padidino savo komandos pranašumą iki 31 taško (81:50). „Labas GAS-KKSC“ strategas Paulius Ivanauskas antroje ketvirtojo kėlinio pusėje leido pasireikšti ir mažiau žaidžiantiems žaidėjams. Varžovai pasinaudojo šia aplinkybe ir sumažino skirtumą iki 19 taškų (81:62). Tašką rungtynėse padėjo Arnas Tilindė, pataikęs vieną baudos metimą (82:62).