•  

     

     

     

Kodėl niekas nenori vadovauti Prienų meno mokyklai?

logoga-300x209

kvitrina.com

Prienų meno mokykla jau ne vieną mėnesį neturi nuolatinio mokyklos vadovo. Deja, skelbiami konkursai neduoda naudos. Vienas net buvo nutrauktas, nes neatsirado nei vieno pretendento. Kitame atsirado norinčiųjų, bet konkurso komisijai pretendentų lygis pasirodė per žemas. Bet bėda slypi kitur. Prienų rajone ne tik muzikai ir menininkai, bet ir vadybininkai nenori imtis atsakomybės vadovauti įstaigai. Prisiminus tai, jog nuolatinių vadovų neturi ir Jiezno muzikos bei Veiverių A. Kučingio meno mokyklos, tampa nejauku.

Sklinda kalbos, jog savivaldybės vadovai mąsto apie trijų rajono meno įstaigų sujungimą. Tiesa, savivaldybės atsakingi darbuotojai ramina, kad įstaigos veiką vykdys tose pat teritorijose, kaip ir vykdo, o gali būti atlikti tik organizaciniai pakeitimai. Praktika rodo, kad tokie sujungimai dažniausiai nieko gero filialams neatneša.

Rajone yra gerų pavyzdžių, kai iš vieno kultūros centro su filialais, atsirado keturi ir kultūrinis gyvenimas seniūnijose iškart tapo įvairesnis.

04

Žvelgiant plačiau, kadrų badas rajone akivaizdus. Pačioje Savivaldybės administracijoje keletą metų trims skyriams vadovavo laikini vadovai. Tiesa, vėliau buvo priimtas sprendimas, kad jų kompetencijų užtenka užimti vedėjų vietas. Tai kam reikėjo taip ilgai laukti?

Šiuo metu be vadovo veiklą vykdo vienas pagrindinių Savivaldybės administracijos skyrių – Statybos ir ekonominės plėtros. Nors savivaldybės vadovai tvirtina, kad visi darbai vyksta pagal planą, akivaizdu, kad problema egzistuoja.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti