•  

     

     

     

     

Klaidų puolime ir prastų sprendimų rungtynėse – sunki „CBet“ pergalė

IMGP6114

kvitrina.com

Spalio 25 d. Prienų „CBet“ krepšininkai „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo sunkią pergalę rungtynėse su Alytaus „Dzūkijos“ komanda. Alytiškiai šeštadienį treniravosi Prienų sporto arenoje, bet šis faktas jiems nepadėjo. Tiesa, Manto Šerniaus auklėtiniai neturėjo lengvo gyvenimo visas rungtynes. Dzūkai, Artūro Jomanto vedami, pastoviai kvėpavo Prienų komandai į nugarą. Bet tam yra paaiškinimas – „CBet“ komandos klaidos puolime ir prasti sprendimai, po kurių galimi taškai dingdavo lyg bedugnėje. Ir dar – pastovus reikalavimas bėgti ir mesti, net ir tada, kai tam nėra jokio reikalo, buvo visiškai nesuprantamas dalykas.

Rungtynių persilaužimas įvyko antrajame ir trečiajame kėliniuose ir tai tapo pergalės pagrindu. 

Prienų komanda iškovojo ketvirtą pergalę rezultatu 81:74 (17:16, 25:17, 19:14, 20:27). 

Prie komandos pergalės Regimantas Miniotas prisidėjo 24 taškais, Marquis Wright – 21, Mindaugas Sušinskas – 13.

Rungtynių eiga

Rungtynių pradžioje aikštelėje karaliavo „Dzūkijos“ veteranas Jomantas. Jo pastangomis dzūkai pirmavo 1:4. 5:6.  Kitoje pusėje pagirtinai darbavosi Marquis Wright ir „CBet“ pirmavo 7:6. Netikėtai Mantas Šernius į aikštelę išleido Roką Gadiliauską, po kurio metimo Prienų komanda įgijo 4 taškų persvarą (13:9). Bet aikštelės šeimininkai sunkiai kontroliavo įvykius ir svečiai persvėrė rezultatą (15:16). Situaciją gelbėjo Mindaugas Sušinskas, pelnydamas du taškus (17:16) ir po pirmojo kėlinio komandai suteikęs trapų pranašumą.

Antrojo kėlinio pradžioje tęsėsi kova dėl kiekvieno kamuolio. Pirmavo tai viena, tai kita komanda ir tik kėliniui įpusėjus po Mindaugo Sušinsko dvitaškio „Cbet“ susikrovė 6 taškų persvarą (28:22). Likus iki kėlinio pabaigos apie 3,5 min. komandas skyrė jau tik 3 taškai (34:31). Mantas Šernius neiškentė ir paprašė minutės pertraukėlės, po kurios „CBet“ smagiai grįžo į žaidimą ir po dviejų kėlinių jau turėjo 9 taškų pranašumą (42:33.

Trečiajame kėlinyje „CBet“ žaidėjai išėjo į aikštelę su pozityvia energija, sėkmingai stabdė dzūkus, o patys bėgo į priekį ir po trijų kėlinių susikrovė 14 taškų persvarą (61:47). Vėliau paaiškėjo, jog būtent ji leido ketvirtajame kėlinyje atlaikyti Alytaus komandos spurtą. Likus iki ketvirtojo kėlinio pabaigos apie minutei iš 14 persvaros taškų Prienų komandai liko tik 6 (77:71). Regimantas Miniotas sudėjo taškus ant „i“ ir „CBet“ iškovojo pergalę rezultatu 81:74.

prienu_taupa

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti