KKSC jaunimas buvo stipresnis autsaiderių kovoje

IMGP6971

Aštuntasis Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių turas buvo pilnas gražių krepšinio dvikovų.

Autsaiderių dvikovoje KKSC jaunimas gan netikėtai lengvai susitvarkė su „Jiezno“ krepšininkais (72:57). Tiesa, po dviejų kėlinių priekyje dar buvo jiezniškiai (29:32). Bet trečiajame kėlinyje sporto centro jaunimas nušlavė varžovus (22:8) ir ketvirtajame ramiai išlaikė pergalingą pranašumą.

Lyderių dvikovoje „Versmės“ krepšininkai sudėtingose ir nervingose rungtynėse sugebėjo įveikti „Dvariuko-Sava Ranga“ komandą (103:92). Nors visas rungtynes žaidimo gijas savo rankose turėjo „Versmės“ krepšininkai, bet prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė tik 4 taškai (78:74). Visgi, ketvirtajame kėlinyje Birštono komanda įtvirtino savo turėtą pranašumą (103:92).

PMVD komanda, tam, kad išsilaikytų tarp lyderių, turėjo gerai paprakaituoti rungtynėse su „Stakliškių“ krepšininkais. Po dviejų kėlinių pirmavo stakliškiečiai (28:35), po trijų komandas skyrė tik du taškai (48:46). Perimtą trečiajame kėlinyje iniciatyvą PMVD komandai pavyko išlaikyti ir ketvirtajame. Rungtynės pasibaigė rezultatu 70:60 PMVD naudai.

Gan netikėtai pasibaigė „Ringio“ ir „Pakuonio“ bei „Pušynės“ ir „Tango Pizza-Stadiono“ komandų dvikovos. Balbieriškio komanda sutriuškino pakuoniškius (91:64), o „Tango Pizza-Stadiono“ krepšininkai nepagailėjo „Pušynės“ (92:66).

Svarbiausiomis turo rungtynėmis, pagal įtampą, galima laikyti „Šilavoto“ ir „Amberio“ dvikovą. Pirmoje rungtynių pusėje iniciatyva priklausė „Amberio“ komandai (40:45). Trečiajame kėlinyje pranašumas perėjo į „Šilavoto“ krepšininkų rankas (67:65). Bet Veiverių komanda nesiruošė nuleisti rankų ir pagrindinis rungtynių laikas pasibaigė taikiai (87:87). Pirmajame pratęsime taip pat nepavyko išaiškinti nugalėtojo (99:99). Aiškumas atsirado, kai šeštajame kėlinyje (antrajame pratęsime) „Šilavoto“ komanda pradėjo kontroliuoti žaidimo eigą ir įgijo 6 taškų persvarą (113:107).

Po 8 turų po 15 taškų turi „Tango Pizza-Stadiono“, „Versmės“ ir PMVD komandos. „Dvariukas-Sava Ranga“ nukrito į ketvirtąją poziciją (14 taškų). „Pušynė“ su trimis pralaimėjimais užima 5-ąją vietą (13). „Stakliškių“ komanda šešta (12). Po 11 taškų savo sąskaitose turi „Amberio“, „Ringio“ ir „Šilavoto“ ekipos (7-9 vietos). Likusias vietas užima „Pakuonio“ (10), „KKSC“ (9) ir „Jiezno“ (8) komandos.