KKL čempionate – Prienų komandų nesėkmės

Abi Kauno krepšinio lygoje žaidžiančios Prienų miesto komandos patyrė pralaimėjimus. „Gyvenimo“ krepšininkai nepasipriešino „Kauno vandenų & Onninen“ komandai (48:75), o „Vėjas“ dramatiškoje kovoje pralaimėjo „KK Snaiperių“ komandai (73:76).

„Gyvenimo“ komandos gynyba visiškai subyrėjo antroje rungtynių pusėje. Prieniškiai trečiame kėlinyje sugebėjo įmesti tik 8 taškus, o varžovams leido savo baudos aikštelėje smagintis (24 taškai). „Gyvenimo“ komandos tritaškiai taip pat skriejo pro šalį (6/25).

Arnas Snapaitis pelnė 10 taškų ir atkovojo 14 kamuolių, Tomo Kavaliausko sąskaitoje 12 taškų.

„Vėjo“ komanda žaidė neblogai ir po trijų kėlinių dar pirmavo (54:51), bet ketvirtą kėlinį sėkmingiau sužaidę aikštelės šeimininkai šventė pergalę trijų taškų skirtumu.

Artiomas Marchockis pelnė 26 taškus, Mindaugas Lukšys – 17 taškų ir atkovojo 14 kamuolių.