KKL apžvalga. „SC-Olimpas“ – be pralaimėjimų, „Vėjas“ – be pergalių

Birštono „SC-Olimpo“ krepšininkai tęsia savo pergalingą žygį KK „C“ lygos Didžiosios taurės turnyre. Birštoniškiai vasario mėnesį iškovojo dar dvi pergales ir su šešiomis pergalėmis lyderiauja savo grupėje.

Rungtynėse su „Trobos“ komanda birštoniškius į pergalę vedė Mangirdas Knyšius, kuris pelnė 31 tašką ir atkovojo 16 kamuolių. Osvaldas Brazdžionis pridėjo 15 taškų.

Tiesa, po dviejų kėlinių pirmavo „SC-Olimpo“ varžovai (31:40). Aikštelės šeimininkai trečiame kėlinyje sugebėjo perimti iniciatyvą ir po trijų kėlinių pirmavo 2 taškais (59:57), o ketvirtame įtvirtino savo pranašumą (89:77).

Rungtynėse su „Rami“ komanda iš Kauno birštoniečiai pirmoje mačo pusėje įgijo 9 taškų pranašumą (40:31). Antroje pusėje „SC-Olimpo“ varžovams pavyko pagerinti žaidimą ir sumažinti atsilikimą iki 6 taškų, bet pergalę visgi šventė birštoniečiai.

Mindaugas Knyšius pelnė 24 taškus, o jo brolis Mangirdas – 14 bei atkovojo 11 kamuolių.

Ne taip gerai sekasi Prienų „Vėjo“ komandai, kuri Didžiosios taurės turnyre dar neiškovojo nė vienos pergalės. Deja, antrame etape „Vėjo“ krepšininkai pralaimi itin dideliais skirtumais. Štai ir rungtynėse su „Sporto fėjos“ krepšininkais „Vėjo“ komanda pralaimėjo 54 taškais (59:113). Varžovai dominavo aikštelėje visus kėlinius. „Vėjo“ gretose pasižymėjo Artiomas Marchockis. Jo sąskaitoje 22 taškai. Žilvinas Mikušauskas pelnė 14, Ignas Snapaitis – 12 taškų bei atkovojo 13 kamuolių.

Veiverių „Amberiui“ antrame etape žaisti sekasi žymiai geriau. „Iššūkio“ taurės turnyre veiveriškiai iškovojo ketvirtąją pergalę. „Amberis“ įtikinamai 36 taškų skirtumu įveikė „Robotukų armiją“, o jo trijulė – Vytautas Mocevičius (13 atkovotų kamuolių), Povilas Slaniauskas ir Saimonas Pažėra – pelnė po 22 taškus.