• Skelbimas Prienu krasto svente A1   2022

Kita vertus, ne viskas taip nuobodu

25-metu-horoskopas 2

Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2022 03 21 – 27 d. d. 

Vakar Saulė kirto pavasario lygiadienio tašką ir perėjo iš Žuvų į Avino Zodiako ženklą – prasidėjo šviesusis pusmetis, kai diena bus ilgesnė už naktį. Saulė Avino ženkle pridės mums visiems energijos ir noro veikti nedelsiant. Skamba gražiai, bet kitos planetos tam nepritaria – Mėnulis po truputį dyla ir mažėja, dalykinio gyvenimo globėjas Merkurijus kol kas keliauja Žuvų ženklu ir yra silpnutis, o Venera su Marsu artėja prie šaltojo Saturno, kuris jų veiklą stabdys ir sustingdys. 

Kita vertus, ne viskas taip nuobodu. Šiandien, pirmadienį Merkurijus prasilenks su Jupiteriu. Jupiteris – tai valdžia, įtaka, naujos galimybės, energija, Merkurijus – informacija, žinios, taip pat judėjimas. Atitinkamai, Tuo metu, kai Merkurijus prasilenkia su Jupiteriu yra patogu skleisti informaciją – nuo išties gerų, pozityvių žinių iki informacinių atakų. Visgi pozityvo būna daugiau. Pažiūrėsime, kaip bus šį kartą. 

Trečiadienį tas pat Merkurijus prasilenks su Neptūnu. Neptūnas – planeta piktavalė. Vaizdžiai tariant, tai nuodai. Vadinasi, Merkurijui prasilenkiant su Neptūnu galime tikėtis kokių nors informacinių nuodų, keršto akcijų ir panašių dalykų. Vėlgi, bus įdomu stebėti. 

O vėlų antradienio vakarą bus maksimali įtampa tarp Marso ir Urano. Marsas – tai veiksmas (nebūtinai karo, bet taip pat ir jo), veikimas iš jėgos pozicijų. Uranas – netikėtos aplinkybės, aplinkybės, kurios viską verčia aukštyn kojom. Įtampa tarp Marso ir Urano – tai daug šukių ir nuolaužų dėl neapgalvotų veiksmų, bet kartu tai ir galimybė pakeisti esamas, faktines aplinkybes. 

Kitaip tariant, nuobodu tikrai nebus. 

Avinas. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos ir labai kūrybiški, todėl tikrai puikiai seksis tie darbai ir ta veikla, kurios imsite ir kurią prižiūrėsite patys. Vis dėlto reikės ir apdairumo – pirmoji savaitės pusė yra laikas, kai gali tekti staigiai keisti planus, greičiausiai finansinius. 

Jautis. Atrodo, teks padirbėti – ne tiek dėl to, kad taip norėsis, bet tiek dėl to, kad taip reikės. Mat gali būti, kad savaitės pradžioje reikės turėti reikalų su staigiai besikeičiančiomis aplinkybėmis, pokyčiais. Savaitės pabaiga – vidinio sustojimo ir ramybės metas. 

Dvyniai. Padirbėti, žinoma, reikės. Pačioje savaitės pradžioje – labai produktyviai, galbūt su svarbių, įtakingų asmenų pagalba, parama, bet savaitės viduryje galimos klaidos, iliuzijos, saviapgaulė, todėl tuo metu ką nors spręsti ar nuspręsti nėra saugu. Smagios veiklos siūlys artimi draugai. 

Vėžys. Vis daugiau ir daugiau veiklos gali būti darbe, profesijos srityje. Bet ir pačios užduotys nebus sunkios, ir jūs mokėsite į viską žvelgti kūrybiškai, todėl su viskuo susitvarkysite greitai. Su užsieniu, kelionėmis susijusi veikla gali susidurti su sunkumais arba kliūtimis. 

Liūtas. Būsite energingi, žvalūs, puikios nuotaikos ir mielai imsitės bet kokios jums svarbios veiklos. Puikus laikas kelionei arba bet kokiai su užsieniu, kelionėmis susijusiai veiklai. Pastangos užmegzti ar palaikyti santykius (pirmiausia dalykinius) su kai kuriais asmenimis gali patirti sunkumų. 

Mergelė. Tikėtina, kad smarkiai įsibėgėti nepavyks – darbe vyraus įprasti darbai, namie- įprasta tvarka. O ir ūpo smarkiai stengtis greičiausiai nebus. Tinkamas metas rūpintis juridiniais, teisiniais reikalais, tartis ir susitarti. Rūpintis sveikatos reikalais bus ganėtinai sunku. 

Svarstyklės. Nors vidinis nusiteikimas linksmintis niekur nedings, kūrybiškumo irgi nestigs, bet susiklosčiusios aplinkybės visa tai gali sustabdyti, įšaldyti, ypač savaitės pabaigoje. Užtai puikiai seksis palaikyti ir puoselėti asmeninius ryšius, santykius su artimu žmogumi. Galimos svarbios pažintys. 

Skorpionas. Veiklos krypčių gali būti nemažai. Viena jų – namai, šeimos reikalai. Savaitės pradžioje viskas vyks gana sėkmingai, bet pabaigoje gali įstrigti. Nestigs kūrybiškumo, galimos nedidelės smagios pramogos. Įsibėgėja palankus metas rūpintis sveikata, sveikatingumu. 

Šaulys. Įsibėgėja linksmas metas, kai pavasario pramogų, galimybių pasilinksminti bus vis daugiau. Nestigs ir kūrybingumo. Nestigs ir namų, šeimos reikalų. Savaitės pradžioje jie klostysis visai sėkmingai, viduryje gali būti klaidų ir nesėkmingų sprendimų, todėl geriau palaukti iki savaitės pabaigos. 

Ožiaragis. Daugės veiklos namie – čia viskas vyks linksmai ir sklandžiai. Bus daug judėjimo ir daug bendravimo – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet kitomis taip pat. Piniginiai reikalai savaitės pradžioje klostysis gana sėkmingai, bet pabaigoje gali įstrigti. 

Vandenis. Būsite ir energingi, ir veiklūs, ir tikrai nestokosite asmeninio žavesio – bent jau didžiąją savaitės dalį. Savaitės pabaigoje įkvėpimo bus gerokai mažiau, jėgų gali pritrūkti – poilsis tikrai pravers. Piniginiai reikalai puikiai atrodys savaitės pradžioje, vėliau – abejotina. Bus daug judėjimo ir daug smagaus bendravimo. 

Žuvys. Jūsų nuomonė, jūsų žodis bus ir svarbus, ir svarus, bus lengva juo pasinaudoti. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, mokslu. Taip pat dabar vis geriau ir vis gražiau atrodys piniginiai reikalai. Pasistengti reikės, bet ir naudos gali būti nemažai.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti