Ketvirtasis kėlinys atėmė viltį švęsti pergalę

IMGP4989Sausio 17 d. „Birštono“ krepšininkai žaidė Mažųjų miestelių krepšinio lygos išvykos rungtynes su Kudirkos Naumiesčio „Bakūžė.lt“ komanda.

Po finalinio švilpuko komandas skyrė tik du taškai (80:78). Deja, pergalės šokį sušoko aikštelės šeimininkai.
Visas rungtynes vyko permaininga kova. Kudirkos Naumiesčio krepšininkai, kaip ir pridera šeimininkams, iškart ėmėsi iniciatyvos. Tai parodė ir rezultatas po pirmojo kėlinio (21:17).

Bet svečiai iš Birštono taip pat nebuvo pėsti. Jau antrajame kėlinyje buvo perimta iniciatyva ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik du taškai (40:38).

Užtat trečiajame kėlinyje „Birštono“ krepšininkai gerokai išgąsdino aikštelės šeimininkus. Kurorto komanda laimėjo kėlinį 8 taškų skirtumu ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 6 taškų persvarą (55:61).

Deja, išlaikyti iniciatyvą „Birštono“ komandai nepavyko. „Bakūžė.lt“ krepšininkai sugebėjo primesti savo žaidimo stilių ir išplėšė pergalę (80:78).

„Birštono“ komandai Mindaugas Knyšius pelnė 22 taškus, Osvaldas Brazdžionis – 20 (12 atkovotų kamuolių), Rokas Marcinkevičius -19 (10).

Primename, jog Birštone šių komandų dvikova baigėsi „Birštono“ krepšininkų pergale (85:83).