Ketvirtadienio Tarybos posėdyje – sprendimai, kurie verčia susimąstyti (Papildyta E. Visocko komentaru)

IGP65593

Vacys Staknys

Gegužės 23 d. Prienų rajono Savivaldybės tarybos posėdyje bus svarstomi net 24 klausimai. Iš pateiktos dienotvarkės užkliuvo keletas, kuriuose siūlomi sprendimai sukelia nemažai papildomų klausimų.

Štai, Opozicija nutarė nepretenduoti į Etikos ir procedūrų komisijos pirmininko postą, o Kontrolės komiteto pirmininku nuo Opozicijos siūlomas Tarybos narys Arūnas Vaidogas, o ne jos lyderis Egidijus Visockas.

Opozicijos lyderio Egidijaus Visocko komentaras:

„Opozicijoje dirbančios frakcijos vieningai nutarė, kad į Kontrolės komiteto pirmininko postą bus siūlomas Arūnas Vaidogas, o į Antikorupcinės komisijos vadovo postą – Rima Zablackienė. Į Etikos komisijos pirmininko postą nutarėme nepretenduoti, nes aš asmeniškai nelabai tikiu „ta etika““.

Valdantieji nutarė, jog Kultūros, sporto, jaunimo ir bendruomenės veiklos aktyvinimo programos lėšų skyrimo komisijai gali vadovauti mero patarėja Agnė Dargužienė. Štai, tau ir sprendimas. Nejaugi neatsirado kito kandidato vadovauti komisijai?

Mero patarėja – tai būtent mero žmogus, o meras negali būti komitetų ir komisijų nariu, todėl logiška, kad ir jo patarėja jose dalyvauti neturėtų.

Bet ar tokie pamąstymai gali sustabdyti unikalius sprendimus?

Taip pat skaitykite

3 komentarai

    1. Prieniškis

      Arūnas Vaidogas nelanko komitetų posėdžių (kol kas praleido visus 100 proc), skiriant į komisijas narius reikia įvertinti ar tas asmuo į jas ateis, todėl nėra itin geras pavyzdys minimas asmuo, nes viena jei neateina narys, visai kita jei neateina pats pirmininkas (tokiu atveju susirinkimai apskritai gali neįvykti).

      Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti