•  

     

     

     

Keturių komandų turnyre ‒ „Ąžuolo“ progimnazijos komandų triumfas

IMGP5428

kvitrina.com

Kovo 10 d. Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos sporto salėje vyko tradicinis tarpmiestinis mokinių futbolo turnyras, skirtas Kovo 11-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai atminti. Šiemet kartu su dviem „Ąžuolo“ progimnazijos komandomis turnyre dalyvavo Kauno ir Daugų ekipos. Pirmosios į aikštelę išbėgo „Ąžuolo I“ ir Daugų komandos. Aikštelės šeimininkai laimėjo rungtynes rezultatu 3:1. Daugiausiai emocijų sukėlė „Ąžuolo II“ komandos pasirodymas. Šeštokų ir penktokų sudaryta komanda jau antrose turnyro rungtynėse sukūrė tikrą sensaciją. Jaunieji „Ąžuolo“ progimnazijos futbolininkai susirungė su dvejais-trejais metais vyresniais žaidėjais iš Kauno „Žaliakalnio“. „Ąžuoliukai“ po pirmųjų dviejų praleistų įvarčių ne tik sugebėjo rimčiau pasipriešinti varžovams, bet ir laimėti rungtynes rezultatu 4:3, parodydami, kad Prienuose auga talentinga futbolininkų karta.

IMGP5464

Tolesni turnyro rezultatai parodė, kad ryškus turnyro lyderis buvo „Ąžuolo I“ komanda, nugalėjusi visus varžovus.

IMGP5476

„Ąžuolo II“ komanda užėmė antrąją vietą, sužaidusi lygiosiomis (3:3) su Daugų futbolininkais ir neatsilaikiusi prieš vyresnius „Ąžuolo I“ vaikinus (3:7).

IMGP5444

Trečioji vieta atiteko Kauno,

IMGP5459

ketvirtoji – Daugų komandoms. Komandos buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais, kuriuos įsteigė Seimo narys Vytautas Kamblevičius. Turnyrą parėmė ir Birštono savivaldybės Tarybos narys Ervinas Marčiulionis.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti