•  

     

     

     

Kašoniškiai turi savo internetinį puslapį

kasonys1

Kaimo bendruomenė ,,Kašonys“ sėkmingai dalyvavo projekto „Prisijungusi Lietuva“ inicijuojamame Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurse ir įgyvendino savo idėją – sukūrė bendruomenės interneto svetainę. Šis laimėjimas suteikė galimybę dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę.

Sukurta interneto svetainė Kašonių bendruomenės nariams pristatyta birželio mėnesį. Dabar, įvedus į paiešką tekstą ,,www.kasoniubendruomene.lt“, galima rasti aktualiausią informaciją apie bendruomenę vienoje vietoje.

Nuo šiol ne tik bendruomenės nariai, bet ir visi norintys galės užsukti į kaimo bendruomenės ,,Kašonys“ interneto svetainę. Informacija čia lengvai randama, patogi pačios svetainės peržiūra.

Nuolatinės veiklos, vykstančios kaimo bendruomenėje ,,Kašonys“, dabar jau skelbiamos svetainėje, tad tai dar labiau motyvuoja gyventojus būti aktyvesniais, naudotis internetu bei informacinėmis ir ryšio technologijomis, o internetinės svetainės atsiradimas skatina dažniau lankytis joje, plačiau pasidomėti bendruomenės veiklomis, sužinoti daugiau informacijos apie būsimus renginius, kaip sprendžiamos rajone iškilusios problemos ir t.t.

Tikimasi, kad tokiu būdu į bendruomeninį gyvenimą aktyviau įsitrauks dar daugiau žmonių, skirtingų kartų, interesų, amžiaus gyventojų, o sukurtas spartus virtualus ryšys su gyventojais peraugs į bendrystę veiklų metu.

Bendruomenės internetinė svetainė tapo puikia virtualia vizitine kortele,  tiesiogiai prisidedančia prie sėkmingos ir veiklios kaimo bendruomenės ,,Kašonys“ stiprinimo bei bendruomeniškumo, tobulėjimo bei efektyvaus, saugaus ir atsakingo naudojimosi informacinėmis technologijomis bei internetu.

Internetiniame puslapyje buvo paskelbtas konkursas logotipui sukurti, kurį laimėjo Jiezno gimnazijos mokytoja Audronė Jusienė. Turėsime logotipą, vizualų kaimo bendruomenės ,,Kašonys“ veidą.

 

Danutė Bajorienė

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti