• baneris_468x120prienuspauda

     

     

     

     

Karjeros rungtynes LKL  sužaidęs Ernestas Mankauskas į varžovų krepšį metė be klaidų

IMGP6650

kvitrina.com

Dvidešimtmetis prieniškis Ernestas Mankauskas rungtynėse su „Rytu“ į aikštelę buvo išleistas dar pirmajame kėlinyje, kai treneris Mantas Šernius pakeitė pagrindinį komandos įžaidėją Marquis Wright. Ernestas iškart ėmėsi darbo. Pelnė tritaškį ir sumetė baudos metimus, o jo taškai padėjo pradėti galingą spurtą. Prieš prieniškio taiklius metimus komandas skyrė tik du taškai. 

Panašioje situacijoje E. Mankauskas buvo išleistas ir trečiajame kėlinyje, bet tada Marquis Wright gavo ketvirtąją asmeninę pražangą. Prieniškio išėjimas į aikštelę vėl buvo sėkmingas. Jis pataikė antrąjį savo tolimą metimą, o vėliau stojęs prie baudinių linijos šaltakraujiškai sumetė abu baudos metimus. Ernestas praleido šiek tiek laiko ir ketvirtajame kėlinyje, kai pagrindinis įžaidėjas gavo penktąją asmeninę pražangą. 

Iš viso E. Mankauskas aikštelėje praleido apie 10 min., pelnė 10 taškų (du tritaškiai, keturi baudos metimai). Prieniškis „šaudė“ be klaidų. Statistika rodo, kad Ernestas sužaidė karjeros LKL rungtynes. Reikia manyti, po tokio jo pasirodymo komandos vyr. treneris Mantas Šernius labiau pasitikės žaidėju ir jis gaus daugiau žaidybinio laiko.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti