Kalėdinio krepšinio turnyro Išlauže nugalėtojai – Šilavoto krepšininkai 

IMGP8806

kvitrina.com

Gruodžio 26 d. Išlaužo pagrindinės mokyklos salėje vyko tradicinis (6-asis) Kalėdinis 3×3 krepšinio turnyras Išlaužo seniūno taurei laimėti. Šiemet pakovoti dėl Išlaužo seniūno taurės susirinko 12 komandų iš Garliavos, Ilgakiemio, Pakuonio, Išlaužo (6 komandos), Klebiškio, Juragių, Šilavoto. Komandos buvo suskirstytos į tris grupes. Iš kiekvienos grupės po dvi geriausias ir dvi trečiąsias vietas užėmusios komandos (pagal geresnius rezultatus) pratęsė kovas ketvirtfinalyje.

Pirmajame pogrupyje visas 3 pergales iškovojo „Stravinskai“ (6 taškai), dvi pergales pelnė „Protėjinai“ (5 taškai). Antrajame pogrupyje triumfavo „Pakuonio“ komanda (3 pergalės). Kitos trys komandos iškovojo po vieną pergalę ir, pagal papildomus kriterijus, tiesiai į ketvirtfinalį pateko „Šalto volfuko“ komanda. Trečiajame pogrupyje pirmąją vietą užėmė „Šilavoto“ krepšininkai (6 taškai). Dvi pergales iškovojo komanda „Silkė pataluose“. Prie šių komandų ketvirtfinalyje prisijungė „Fanai“ ir „Volfuko gerbėjai“

.

Ketvirtfinalyje susitiko „Šilavoto“ ir „Fanų“, „Stravinskų“ ir „Šalto volfuko“, „Protėjino“ ir „Silkės pataluose“, „Pakuonio“ ir „Volfo gerbėjų“ komandos. Ketvirtfinalio barjerą įveikė „Šilavoto“, „Silkės pataluose“, „Stravinskų“ ir „Pakuonio“ ekipos. Pusfinalyje „Šilavoto“ krepšininkai gan lengvai susitvarkė su „Silkė pataluose“ vyrukais (15:7). Kitame pusfinalyje kova buvo įnirtingesnė. Visgi, sėkmė šyptelėjo „Pakuonio“ komandai (16:11) ir lėmė patekimą į finalą.

IMGP8788

Kovoje dėl trečiosios vietos viską nulėmė vienas taškas ir jis buvo „Silkė pataluose“ komandos rankose, kuri įveikė „Stravinskų“ krepšininkus (12:11).

Finalas buvo niekuo ne prastesnis nei kova dėl bronzos apdovanojimų. „Šilavoto“ komanda paskutinėmis susitikimo sekundėmis išlygino rezultatą kovoje su „Pakuonio“ krepšininkais (11:11).

IMGP8823

Papildomus auksinius taškus pelnė „Šilavoto“ vyrukai (13:11) ir tapo turnyro nugalėtojais. Nugalėtojų džiaugsmas buvo nesuvaidintas, o jiems džiaugtis padėjo dvi sirgalės – Rita ir Vaiva.

Prizininkai ir nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. Komanda nugalėtoja taip pat buvo apdovanota Išlaužo seniūno taure. Geriausio žaidėjo titulas atiteko komandos nugalėtojos žaidėjui.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti