•  

     

     

     

Kaip praktiškai išnaudoti prieškambario erdvę?

prieskambario komplektai

Žinome, jog tipiškai, prieškambaris būna nedidelis, kartais net itin siauras. Dėl jo dydžio naujakuriai nelinkę skirti daug pastangų galvodami, kokius baldus jame statyti. Būtent todėl prieškambaryje galiausiai pastatoma spinta ir likusi laisva spintelė daiktams susidėti. Tačiau net ir mažiausią erdvę namuose galima išnaudoti praktiškai. Tad kaip tai padaryti?

Prieškambario baldai

Prieš neriant į prieškambario baldų paiešką internete, patartina atsižvelgti į kelis aspektus. Pirmiausia reikia nuspręsti, kiek ir kokius daiktus norėsite sandėliuoti. Tai padės orientuotis, kokių baldų pradėti ieškoti. Taip pat svarbu atsižvelgti į namuose gyvenančių žmonių kiekį. Jei planuojate šeimos pagausėjimą, tuomet būtina atsižvelgti į galimų daiktų kiekio padidėjimą.

Baldų komplektai

Norint lengvai palaikyti tvarką ir naudingai išnaudoti koridorių patartina daiktus laikyti spintelėse ir stalčiuose. Tam, kad būtų lengviau apsispręsti ir surasti patogius baldus, rekomenduojama įsigyti baldų komplektus. Pagal individualius poreikius galima pasirinkti tuos gaminius, kurių norisi. Jei vis sunku apsispręsti dėl jų vietos, komplektų baldus galima statyti atskirai.

Komplektų dydžiai

Prieškambario komplektai dažniausiai sudaromi iš būtiniausių baldų, tokių kaip spintos, batų lentynos, spintelės daiktams, pakabos drabužiams ir sėdimos vietos. Žinant koridoriaus matmenis, galima orientuotis, kokio pločio gaminių ieškoti. Todėl pabrėžiame, kad norint laisvai judėti tarp baldų ir priešais esančios sienos turi likti mažiausiai 75 cm laisvos vietos. Spintą ir batų dėžes rekomenduojama įsigyti kuo aukštesnes. Aukštesni baldai puikiai atlieka savo funkciją, leisdami sutalpinti didesnį kiekį daiktų.

Papildomi aspektai

Siekiant kuo funkcionaliau panaudoti prieškambario erdvę, rekomenduojama ją papildyti veidrodžiais. Baldų komplektuose dažniausiai jie jau būna integruoti. Jei nusprendėte įsigyti baldus atskirai, rinkitės spintas su veidrodžiais. Jeigu vis dėlto įsigijote gaminius be veidrodžių, tuomet išnaudokite sienas. Veidrodžiai neužima daug vietos, tad lengvai sukuria didesnio kambario imitaciją.

Taigi prieš įrengdami prieškambarį būtinai atsižvelkite į jo dydį. Taip žinosite, kiek patalpos galėsite užimti jums reikalingais baldais, kurie patraukliai papildytų jūsų namų interjero stilių. Juk visuomet norisi sugrįžti į tokius namus, kurie pasitinka jaukiai.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti