•  

     

     

     

Kaip išrinkti dovanas, skirtas verslo partneriams?

dovanos verslo partneriams

Daugelis susiduria su sunkumais rinkdami dovaną kitam žmogui, o ypač dar sunkiau išrinkti jas savo verslo partneriams. Ne visuomet žinome, ką tas žmogus mėgsta ar kas jam būtų naudinga. Todėl iš visų jėgų laisvu metu stengiamės suspėti surasti dovaną, tačiau ne visi turime pakankamai laiko. Tad ką dovanoti savo verslo partneriams?

Platus asortimentas

Dovanos verslo partneriams apima itin platų asortimentą: nuo smulkios atributikos iki verslo dovanų namams. Rašymo priemonės ir užrašinės yra vieni iš praktiškiausių dovanų. Nusprendę jas dovanoti būsite užtikrinti, jog tokios dovanos bus tikrai panaudotos. Užrašinės ar darbo kalendoriai padeda palaikyti discipliną ir pasižymėti svarbius įvykius, kurių tikrai nesinori praleisti.

Aktyviam laisvalaikiui

Tiems, kurie mėgsta aktyvų gyvenimo būdą, galite dovanoti daugkartinį puodelį ar termosą. Skubanti iš darbo į sporto klubą ar tiesiog savaitgalį vykstant į gamtą visuomet smagu šalia savęs turėti vandens ar kitą gėrimą. Taip būsite prisidėję ne tik prie jų sveikatos gerinimo, bet ir prie geresnės nuotaikos.

Jei planuojate verslo dovanas įteikti pavasarį ar rudenį, pagalvokite apie skėčius. Jie kur kas tinkamesni dovanoti nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Kokybiškas skėtis puikiai atlieka savo funkciją, jį visuomet galima laikyti mašinoje. Todėl netikėtai prapliupus lietui neteks sušlapti.

Minimalizmas

Kadangi ypač šiuo metu norisi prisidėti prie gamtos tausojimo, daug kas linkę rinktis minimalistinį gyvenimo būdą. Jei tarp verslo partnerių turite tokių žmonių, jiems taip pat galima įteikti dovanų. Tokiu atveju rekomenduojame rinktis medžiaginius maišelius su įmonės logotipu. Taip parodysite, kad ne tik palaikote, bet ir skatinate tvarų gyvenimo būdą. Šie gaminiai yra daugkartinio naudojimo, ilgaamžiai ir universalūs.

Dovanų rinkiniai

Jei vis dar sunku apsispręsti ar nerandate tinkamos dovanos, puikus sprendimo būdas yra dovanų rinkiniai. Jie visuomet atrodo patraukliai. Rinkinius galima sukomponuoti pagal jūsų individualų poreikį. Pavyzdžiui, jie gali būti sudaryti iš arbatos, kavos, užkandžių, prieskonių, kanceliarijos prekių ir t. t. Tad tikrai nenuvilsite verslo partnerių, nes kiekvienas ras tai, ko jiems reikia.

Verslo dovanų pasirinkimas itin platus. Todėl pirmiausia išsiaiškinkite jų gavėjo poreikius. O jeigu nepavyksta, tuomet nuspręskite, kokią žinutę norite perduoti dovanomis. Tai itin palengvins dovanų paieškas. Dovanos su logotipu arba šūkiu yra praktiška ir naudinga reklamos priemonė.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti