•  

     

     

     

Kai geras skonis ir tam išleidi mažai pinigėlių – nuteikia pakankamai maloniai

IMG-3314

Vilija Čiapaitė

Prienuose, visų žinomo restorano „Beržas“ vietoje, atsirado FOOD SUSHI PIZZA HOUSE (Maisto namai).  Daugelis džiūgavo, kad miesto centre yra vieta, kur bus galima sėdint terasoje gardžiuotis pica, suši ir kitais patiekalais, kurie pamėgti jaunimo ir net vyresniųjų. Tad nutarėm ir mes svaiginantį šeštadienį apsilankyti būtent miesto širdyje – Laisvės aikštės pakraštyje įsikūrusiame FOOD SUSHI PIZZA HOUSE. Na, kaip sakoma, seniai lepinomės pica, tad užsisakėme. Taigi vieną mažesnę, o kitą didesnę, ir pagurkšnoti kavos.

Dar nespėjus įsibėgėti pokalbiui, ant stalo puikavosi picos. Uch, kad jau valgysim, tai valgysim! Taip, picos pagrindas plonas, susisluoksniavęs, o paėmus gabaliuką ir truputį palenkus buvo tinkamos formos. Ant picos daug ingredientų. Kaip sakoma, gerai picai nereikia ir padažo! Valgėm valgėm ir niekaip neįveikėme savo picų. Tik po pusę! Skanu, sotu ir … daug. Likusias, nesuvalgytas picų dalis padavėja sudėjo į dėžutę išsinešimui. Sulaukėme sąskaitos ir nustebome, kad kaina maža.

Kadangi kažkaip neįtikėtinai nedidelė kaina ir daug tos picos, nutarėme antrai apžvalgai. Juk mes, sūduviai, netikim, kad gali būti taip pigu ir gardu! Tad po kelių savaičių su draugais nukurnėjome į FOOD SUSHI PIZZA HOUSE terasą. Ir vėl… didelės porcijos, mažos kainos ir malonus aptarnavimas. Beje, nuo terasos žvelgiant į aikštę, galėjai stebėti vaikų linksmą turškenimąsi fontane, o suaugusiųjų ramaus poilsio suoleliai puikiai derėjo prie viso vaizdo.

Pakalbinusi padavėją dar sužinojau, jog yra ir daugiau patiekalų, kuriuos galima užsisakyti. Taigi, kitas atėjimas bus didkepsnio, kepto ant įkaitinto akmens, ir sušių degustacija.

IMG-3315

Ir tiems, kurie skeptikai, tegaliu pasakyti, kol kas nerasite saldžių desertų. O kam? Juk taip gardžiai pavalgius saldumynai visiškai nereikalingi. Ir dar. Man visai patiko FOOD SUSHI PIZZA HOUSE pasiūlymas, jog kas aštunta pica nemokamai. Tad, kol pavaišinsiu draugus – lapeliukas bus užpildytas, o liko visai nedaug vietos antspaudėliams ir tada pica bus NEMOKAMA!

Taigi man labai patiko. O jums, ar patiks? Dėl skonio nesiginčijama, bet kai geras skonis ir tam išleidi mažai pinigėlių – nuteikia pakankamai maloniai. O apsilankyti verta, nes nepaskanavus negali išsakyti savo nuomonės.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti