Juozo Palionio atminimui surengto šachmatų turnyro taurė nukeliavo į Birštono komandos rankas

IMG_2038

kvitrina.com

Gegužės 12 d. Birštono gimnazijos aktų salėje susirinko 88 šachmatų entuziastai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Alytaus, Marijampolės, Vilkaviškio, Prienų, Birštono, Kazlų Rūdos, Išlaužo, Lenkijos į turnyrą, skirtą Seimo nario, Birštono garbės piliečio Juozo Palionio atminimui.

Turnyrą organizuoja J. Palionio labdaros ir paramos fondas kartu su Birštono sporto centru ir Birštono gimnazija.

IMGP5684

Turnyrą atidarė Juozo Palionio sūnus Andrius, kuris, kaip ir tėvas, šio krašto žmonių išrinktas į Seimą.

Dar prieš turnyro pradžią visi dalyviai gavo dovanų po rašiklį. Prasidėjo ilga šachmatų maratono distancija. Finišo tiesiojoje paaiškėjo, jog nugalėtoju tapo Aleksandras Šalna iš Vilniaus, o prizininkais tapo Mindaugas Paknys iš Dusmenų ir Eigminas Kipras iš sostinės. Visi jie surinko po 7,5 taško. Vietos paskirtos priklausomai nuo papildomų rodiklių. Tarp moterų pirmąją vietą iškovojo Miglė Semonavičiūtė iš Šiaulių, antra buvo Birštono atstovė Danutė Urbanavičiūtė, trečia – Rasa Čibirkienė iš Vilkaviškio.

Komandinėje įskaitoje visi prizininkai surinko po 15,5 taško ir jų vietos pasiskirstė priklausomai nuo to, kaip pasirodė komandų moterys. Geresnėje pozicijoje atsidūrė Birštono trejetas, kuriam ir buvo įteikta nugalėtojų taurė. Antroji vieta atiteko Dusmenų komandai, trečioji – Seirijų trejetui.

Šiame turnyre pirmą kartą Birštone buvo panaudota elektroninė lenta.
Šachmatų entuziastai galėjo tiesiogiai internetu stebėti partijų prie šios lentos eigą.

Nugalėtojams ir prizininkams apdovanojimus įteikė Seimo narys Andrius Palionis.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti