Jiezno seniūnijos žaidynėse azarto netrūko

IMGP2855Gegužės 24 d. Jiezno gimnazijos stadione vyko jau tapusios tradicinėmis seniūnijos žaidynės.

Sportininkai varžėsi 6 rungtyse: futbolo, krepšinio, paplūdimio tinklinio, stalo teniso, šaškių ir smiginio.

Tinklinio varžybos vyko naujoje aikštelėje, prie kurios įrengimo daugiausiai prisidėjo gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Algis Paltanavičius.

Visose rungtyse vyko azartiška kova, bet, kaip visada, vieniems pasisiekė labiau, kitiems – prasčiau.

Futbolo varžybas laimėjo Jiezno gimnazijos komanda, vedama rezultatyviausio PFL „Nemuno“ čempionato žaidėjo Ūdrio Žalio. Antri liko kašoniškiai, trečioji vieta atiteko Jiezno miestelio komandai.

Krepšinio varžybose triumfavo Kašonių komanda. Antroji vieta atiteko Jiezno miestelio komandai, o treti liko svečiai iš Prienų.

Paplūdimio tinklinio varžybose pergales šventė „Šiterių“(vyrai) ir „Raganų“ (merginos) komandos.  Sidabro apdovanojimai atiteko Kašonių „Giminių“ (vyrai) ir „Kiečiūkių“ (merginos) trijulėms, bronzos – „Bet kokie“ ir „Skirtingos“ komandoms.

Stalo teniso varžybose laurai atiteko Emilijai Kudžmaitytei ir Kevinui Mazuroniui, šaškių – Daivai Steponkevičienei, smiginio – Ūdriui Žaliui.

Visų rungčių prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, o nugalėtojai – ir taurėmis. Žaidynes organizavo Jiezno seniūnija ir gimnazija.

Aleksas Vizgirda

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti