Jiezno gimnazija atšventė mokslo metų pradžią

Rugsėjo 3 d. Jiezno gimnazijos kieme susirinkusi gimnazijos bendruomenė iškilmingai atšventė mokslo metų pradžią. Kaip jau tapo įprasta, dvyliktokai su pirmokais ir gimnazijos vadovybe šventę pradėjo šv. Mišiomis Jiezno bažnyčioje, o paskui pražingsniavo miesto gatvėmis.
Mokslo metų pradžios šventė vyko prie paradinio įėjimo į gimnazijos pastatą, o pagrindinius vaidmenis atliko dvyliktokai, pirmokai ir gimnazijos vadovas Povilas Veteris, kuris iškilmingai perskaitė savo paties įsakymą dėl 2012/2013 mokslo metų pradžios bei palinkėjo mokiniams saugumo ir gerų mokslo metų.
Apie pozityvius dalykus kalbėjo ir Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius Algis Marcinkevičius bei seniūnas Algis Bartusevičius. Juozo Palionio labdaros ir paramos fondo atstovė Edita įteikė pirmokams pažintines  knygeles „Sekmės kelias“. Sveikinimo žodį pasakė ir nepriklausomas kandidatas į Seimą Andrius Palionis.
Po to savo sugebėjimus demonstravo pirmokai, kurie buvo labai drąsūs ir pasitikintys savimi.
Šie metai Jiezno gimnazijos bendruomenei labai svarbūs, nes su naujo vadovo, kuris iškilmingai prisekė tarnauti mokiniams ir mokytojams, atėjimu siejamos viltys, jog gimnazijos žinomumas bus grindžiamas ne skandalais, o pasiekimais.

Taip pat skaitykite

2 komentarai

  1. Mama 2

    Nežinau kiek buvau rugsėjo šventėse tai koncertu ir fejerverku nebuvo, tik labai šaunu kad naujas vadovas moka vadovauti ir svente buvo aukštam lygyje, tik Bajorienei neleido pasireikšti kaip visada, tai jai gal ir nepatiko si svente.

  2. mama

    Kažkaip nyki buvo mokslo metų pradžios šventė Jiezne. Taip ir jautėsi, kad į Jiezną atėjo naujas vadovas, kurio prioritetai ne į bendruomenės šventę, o išorinis grožis… Matyt, žmonės čia jau nesvarbūs.