•  

     

     

     

Jiezne įvyko mažas stebuklas

Vienas didžiausių nuotykių parkų „Tarzanija“ inicijavo akciją „Būkime geri 2012“, skirtą artėjančiai tarptautinei Vaikų gynimo dienai pažymėti.

Prie šios akcijos prisidėjo keletas draugų-partnerių, kurių dėka mažieji gyventojai gavo dovanų ir pliūpsnį geros nuotaikos. Iš viso gegužės mėnesį planuojama aplankyti penkis sunkiai besiverčiančius globos namus.

Jiezno globos namuose lankėsi nuotykių parko projekto vadovas Mark Gurskij, kuris su malonumu dalino rėmėjų skirtus prizus ir kvietė vaikučius nemokamai parke pramogauti ir nuostabiai praleisti dieną kartu su savo draugais ir bendraamžiais.

Tiek mažuosius, tiek didžiuosius globos namų auklėtinius linksmino visiems gerai žinomas ledų personažas Kar Kar. Vaikai mokėsi Kar Kar šokį ir žiūrėjo filmuką, kaip gaminami ledai ir kaip jie atsiduria parduotuvių lentynuose. Taip pat personažas atvyko pranešti, kad vaikai, atvykę į parką, bus vaišinami „Baltosios varnelės“ ledais.

Pasak M. Gurskij, kitais metais bus aplankyta dar daugiau globos namų ir įtraukta dar daugiau rėmėjų-draugų, kad į kiekvieno vaiko širdį ateitų nors mažytis, bet šviesus ir šiltas spindulys.

„Tarzanijos“ informacija

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti